Vydejte se na lov do panenské přírody. Čeká tam na vás pořádná dávka napětí a samozřejmě i velkolepé výhry!

Hunter’s Dream 2 je dnes už legendární hrací automat (podobně jako Multiplay 81) od českého vývojáře E-gaming. Uvnitř tohoto automatu vás přivítá 5 válců, 20 výherních řádků a zástup divokých zvířat typických pro severoamerickou přírodu.

Nejcennějším výherním symbolem na hracím poli je Lovec. Pakliže ho vytočíte na celém řádku (v pěti provedeních), vyplatí vám výhru ve výšce 1000násobku vkladu. Dalšími vzácnými symboly jsou Vlk, Bizon a Orel.

Kde složit hlavu v Hunter’s Dream 2?

Každý výlet do neprobádané přírody samozřejmě znamená také potřebu přenocování. A proto není žádnou náhodou, že symbol Ohniště a Chatky v online automatu Hunter’s Dream 2 platí za extra symboly.

Ohniště je považováno za Wild symbol s dodatečnou funkcí Multiplier. Ohniště proto dokáže zaskočit za jakýkoliv chybějící symbol na hracím poli. A každý symbol Ohniště ve výherní kombinaci násobí samotnou výhru 2. Pakliže tedy budete mít ve výherní kombinaci jeden symbol Ohniště, potom se vaše výhra násobí 2×. V případě dvou symbolů Ohniště potom 4× a nakonec v případě tří symbolů Ohniště berete 8× výhry.

Symbol Chatky tu vystupuje v roli Scatter symbolu. Chatičky jsou tedy fajn, Chatičky máte rozhodně rádi. Při třech a více symbolech Chatiček totiž přecházíte do bonusové hry, kde na vás čekají free spiny. A právě zde často padají také nejvyšší výhry!

Na tomto výletě nesmíte chybět!

Hunter’s Dream 2 je jeden z nejhranějších výherních automatů v českých online casinech. Spousta hráčů by ho označila za živoucí legendu a zcela po právu. Hunter’s Dream 2 roky přináší špičkovou zábavu milionům hráčů. Zařaďte se mezi ně, protože tenhle zážitek vám nesmí za žádnou cenu chybět!

Stiskněte tlačítko „Spin“ a užívejte si elektrizující vzrušení. Bavte se společně s ovocnými symboly a početnými násobiči, které často přináší velkolepé výhry! Zde, v království online automatu Multiplay 81 nejsou hranice mezi realitou a snem jasně vymezeny. Záleží pouze na tom, co vám osud přinese!

Multiplay 81 online přináší dokonalý Wild

Za každým spinem v Multiplay 81 se skrývají nečekané možnosti. Jedná se totiž o čtyřválcový automat, který má hned 81 výherních řádek a perfektní symbol Wild s dodatečnou funkcí násobiče. Tenhle automat vám totiž opravdu přeje!

V praxi to znamená, že výhry nejsou ani náhodou ojedinělé. Padají celkem pravidelně. A když se vám navíc poštěstí trefit Wild (nebo rovnou dva či dokonce tři Wildy) na tom správném místě, tak se to sype úplně neuvěřitelně. Kombinace s jedním Wildem vyplácí dvojnásobnou výhru, kombinace se dvěma Wildy čtyřnásobnou výhru a kombinace se třemi Wildy potom hned osminásobnou výhru. Tak co, že to zní dobře?

Nejvzácnější symboly v 81 Multiplay

Nejvzácnějším, nebo chcete-li nejdražším symbolem ve hře jsou Sedmičky. Vytočením čtyř Sedmiček v řadě si přijdete na 2000násobek sázky. Bez Wildu. Pokud se k Sedmičkám přidá násobič, je tato výhra nesrovnatelně vyšší.

Dalším vzácným symbolem jsou Melouny. Ty přinášejí až 2000násobek sázky. Dále se jedná o Hroznové víno (200násobek), Švestky, Pomeranče, Citróny a Třešně (200násobek) a nakonec Bary (100násobek).

Tlačítko „Spin“ a další ovládací prvky

Multiplay 81 má velmi jednoduchou hratelnost a také velmi jednoduché ovládací prvky. V pravé části máte tlačítko pro Spin, který je pro hraní klíčový. Vedle je možnost zvyšovat či snižovat sázky a nakonec také tlačítko pro „Auto spin“. Ten vám umožní točit automaticky, tedy bez opětovného mačkání. Možnost nastavit si počet automatických spinů však v tomto online automatu chybí.

České království Multiplay 81

Multiplay 81 má na svědomí české vývojářské studio E-gaming. Jedná se o nejlepší hrací automat v nabídce této společnosti stejně jako jeden z nejlepších výherních automatů, které mají domovinu v ČR.

Automat 81 Multiplay zdarma na našem webu

Na našem webu můžete hrát jakékoliv hrací automaty zcela zdarma, po neomezenou dobu a bez nutnosti registrace do online casina. Při hraní na vás ani nebude vyskakovat otravná hláška, aby jste se do nějakého casina zaregistrovali. Užijte si Multiplay 81 bez registrace, užijte si Multiplay 81 zdarma. Stačí vyscrollovat úplně nahoru na tuto stránku a počkat, až se vám automat Multiplay 81 zdarma načte.

Pokud na první pokus k načtení online automatu Multiplay 81 nedojde, zkuste stránku načíst znovu. Na mobilu to uděláte tak, že přejedete na stránce úplně nahoru a potom stránku potáhnete ještě více. Případně kliknete na možnost obnovit v horní části vašeho počítače na PC.

Při hraní automatu Multiplay 81 zdarma na našem webu by však neměly nastat žádné potíže. Automaty přebíráme přímo od samotného E-gaming výrobce a tudíž by všechno mělo běžet hladce. Nicméně pokud budete mít přece jen problém, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám pomůžeme.

Multiplay 81 – jak vyhrát?

Toto je zcela běžná otázka každého hráče online automatů. A to nejenom u hry Multiplay 81. Bohužel pro nás, neexistuje žádný zaručený způsob, jak na Multiplay 81 vyhrát. Automaty jsou zcela náhodné, takže záleží pouze na vašem štěstí. Nicméně stále existují (zcela neověřené) způsoby, které by vám měly pomoci. Tradují se mezi hráči. Jedná se o strategie pro hrací automaty. Nicméně jejich účinnost se nikdy nepotvrdila.

Proto vám doporučujeme, abyste hráli Multiplay 81 online zdarma, případně za peníze, ale pouze takové, které si můžete dovolit. Automaty jsou jako velmi nestálé. A když nemají svůj den, tak vám prostě nic nedají. To znamená, že byste vždycky měli hrát s rozumem a pro zábavu. Brát automaty jako zdroj obživy se nevyplácí.

Proč je Multiplay 81 tak dobrý?

Na tohle neexistuje snadná odpověď. Vývojáři E-gaming se to zkrátka při tvorbě Multiplay 81 podařilo „trefit“. Jedná se o nepředstavitelně vyvážený mix zábavy, pohodové muziky a napětí. Zajímavé výherní kombinace vás často vynesou až do nebes. Někdy však dokáže také zatratit. Proto na tenhle pekelný stroj nikdy nespoléhejte! Stejně jako na jakékoliv další výherní automaty!

Existují podobné automaty?

Online automaty Multiplay 81 má už z podstaty věci spoustu konkurence. Jedná se o všechny hrací automaty 81 (tj. výherní automaty s 81 výherními řádky) a samozřejmě také o všechny ovocné automaty s Wildy jako násobiči. Tyhle všechny podmínky splňuje například Kajot automat Multi Vegas 81.

Hra na kočku a na myš začíná! Jejich boj bude neúprosný a jejich taškařice vás jistě pobaví. Stejně jako výhry, které se už chystají. Seznamte se s hracím automatem Cheeser and Jasper, který je pořádně bláznivý!

Česká společnost Kajot Games udělala velký krok ze své komfortní zóny a nabídla hráčům něco zcela mimořádného. Fanoušci Kajot Games mohou být tímto výtvorem skutečně zaskočeni. V dobrém slova smyslu.

Za bonus se platí krví

Cheeser and Jasper je pětiválcový automat se 4 symboly na každém válci. Na hracím poli se to přitom neustále hemží herními symboly, ale také animacemi. Hra se odehrává ve výloze obchůdku s lahůdky. A když vytočíte dva Scatter symboly, přijde prodavač a stáhne roletu. A vy se dostanete do bonusové hry.

Největší zábava leží právě tady. Bonusová hra nabízí Kocoura v podobě zástupného symboly. A ne jen tak ledajakého. Kocour se při vytočení podřízne a rozprskne se tak na další místa na hracím poli, nebo se roztáhne na celý válec. Kombinací je několik a dobře se na ně dívá. To že za ně dostanete vyplacené ještě výhry je takový super bonus navíc.

Zábava v Cheeser and Jasper má více rovin

Cheeser and Jasper je unikátní hrací automat s free spiny a nekonečnými blbinami. Jestli vám nevadí troška animované krve, určitě se budete královsky bavit. I když se ve hře zrovna nic neděje, hýří to v ní drsnými vtípky. Tohle se prostě povedlo.

Zabalte si do batůžku pár kousků oblečení a vydejte se na expedici za pokladem starověkého Egypta! Book of Secrets Extra je pokračování dnes už legendárního Synot automatu Book of Secrets a skutečně stojí za prozkoumání. Nebáli bychom se ho označit jako Knížečky na steroidech. V čem je tak skvělý? Proč by vám neměl utéct?

Online automat Book of Secrets Extra se od svého předchůdce v zásadě nemění. Na hracím automatu najdete 5 válců a celkem 10 výherních linií. Nejvzácnějším výherním symbolem je sexy cestovatelka, která přináší výhry ve výši 500násobku.

Bonusy na steroidech v Book of Secrets Extra

Nejvzácnějším nevýherním symbolem jsou symboly Knížky. Tři symboly na hracím poli totiž přinášejí free spiny. A tady přichází také největší změna. V původní hře se před startem bonusového kola vylosoval jeden podpůrný symbol. Pokud se tento symbol v následném točení ukázal na hracím poli a pokud mohl sestavit výherní kombinaci, tak se roztáhl na celý válec.

V Book of Secrets Extra je ovšem tahle skvělá funkce vyvedená do maxima! Pokud totiž trefíte další symboly Knížky, nejen že se vám přičtou další free spiny, ale také je vám vylosovaný další speciální symbol. Celkem tak můžete točit s několika různými speciálními symboly, které se podle libosti doplňují a vytvářejí všechny možné kombinace. Asi víte, co to znamená. Výhry mohou být skutečně velkorysé.

Jen jedna velká změna

Kromě bonusového kola se v Book of Secrets Extra nic nezměnilo. Má stejnou grafiku, stejnou muziku a stejně se i hraje. To ovšem není na škodu. Změna v bonusovém kole je zcela zásadní a dodává hře pořádné grády. Výlet do starověkého Egypta nikdy nebyl podmanivější!

Vydejte se na odvážný výlet s online automatem Bikers Gand 27 od českého vývojářského studia BigWin Games. Nakopněte motorku a rozjeďte se po legendární Route 66 vstříc osudu a snad i vysokým výhrám!

Bikers Gang 27 není pro žádné čajíčky, naopak. Hra je navržená pro tvrďáky, kterým nevadí život na hraně. Vývojáři dělali vše pro to, aby vám každý spin vstřikoval adrenalin do žil v extrémně vysokých dávkách.

Jako na koncertu rockové muziky!

Díky dokonale zpracované grafice a sountracku, který vám do uší posílá rockové balady a metalové riffy, se občas můžete cítit jako na koncertu tvrdé muziky. Tak dejte volume doprava a pořádně si tuhle audiovizuální pochoutku užijte!

Online automat Bikers Gang 27 přináší 3 válce po 3 polích. Celkem má ve svém repertoáru 27 výherních řádek a pěkně ostré symboly. Nejvíce si pomůžete obrázkovými symboly Route 66 (přináší free spiny a násobí výhry), logo motorky (mystery), motorku v ohni (výhra 2000násobku sázky) a motorkáře (Wild).

Bikers Gang 27 je zcela neobyčejný hrací automat, který vás zve do světa adrenalinu a vzrušení z rychlosti. S každým točením se můžete těšit na načekané zvraty a velkorysé bonusy. Přidejte se ke gangům na motorkách a perfektní mix zábavy si pořádně užijte!

Máte rádi pohádky? Tak se s námi pojďte vypravit do těch 1000 a jedné noci. Aladin ve hře Aladdin and the Magic Carpet přilétá na vaše obrazovky (ať už PC nebo mobilu) na kouzelném koberci, aby s vámi zažil příjemné chvilky a pořádně vás pobavil!

Aladdin and the Magic Carpet je povedené pokračování online automatu od Synotu s názvem Aladin and the Golden Palace. A pokud si myslíte, že změny byly pouze kosmetické, tak jste slovutného vývojáře podcenili.

Výherní automat Aladdin and the Magic Carpet má pět válců a opět přináší známou pohádkovou tematiku. Na rozdíl od předchozího hracího automatu nabízí celkem 9 výherních řádků a mnohem šťavnatější bonusy.

Koberec v Aladdin and the Magic Carpet není jen do počtu

Když vám na hracím poli přistanou symboly Koberce, můžete se těšit na pořádné překvapení. Koberec se totiž dokáže roztáhnout na celý válce a pak zastoupit všechny chybějící symboly. To může znamenat významný rozdíl, zvlášť pokud jste natrefili na dva vzácné symboly (a nebo dva symboly Koberce).

Velkou moc má v tomto automatu také symbol Džina. Plešatý chlapík s culíčkem umí zaskočit tam, kde je ho potřeba (Wild). A když ho trefíte na hracím poli alespoň 3×, dostane vás do bonusového kola v podobě 10 free spinů.

Pohádka začíná v bonusovém kole

V bonusovém kole se dějí opravdové zázraky. Wild symboly se nejen roztahují, ale také násobí výhry. Jeden Wild symbol ve výherní kombinaci přináší 2násobek výhry, dva Wildy symboly potom 4násobek výhry a nakonec tři Wild symboly 8násobek původní výhry. A to je setsakra nářez!

Aladdin and the Magic Carpet je důstojné pokračování jedné z největších klasik od společnosti Synot. V lecčem svého předchůdce položí na lopatky, především potom co se týče bonusového kola a násobků výhry. Jestliže máte rádi zázraky, tak tady na ně můžete narazit.

Máte chuť na skutečně mimořádný hrací automat a zážitek v 6 Fruits vám už nestačí? Potom zkuste hrací automat 6 Fruits Deluxe, který je pochopitelně ještě mnohem „promakanější“!

6 Fruits Deluxe je pětiválcový hrací automat od společnosti Synot. V základu se od svého populárního předchůdce 6 Fruits moc neliší, obsahuje totiž ovocné symboly jako jsou citrony, švestky, hroznové víno, melouny, pomeranče a třešinky. Stejné je to s pěti výherními řádky a nakonec také se symboly Sedmičky a Zlaté hvězdy.

V záři Zlaté hvězdy

Sedmičky v 6 Fruits Deluxe přináší výhru ve výši 1000násobku sázky. Tři Zlaté hvězdy pro vás znamenají výhru ve výši 50násobku sázky. A je jedno, kde na hracím poli je najdete.

To nejlepší v 6 Fruits Deluxe přichází se Stříbrnou hvězdičkou. Jedná se o bonusový symbol. 3 Stříbrné hvězdičky přinesou 10 free spinů, 4 Stříbrné hvězdičky 15 free spinů a 5 Stříbrných hvězdiček dokonce 20 free spinů, což je naprosto neuvěřitelné! Dovedete si představit tu nálož?

6 Fruits je v základu jednoduchá hra, která vám ovšem dokáže okouzlit jak vysokými výhrami, tak i příslibem bohaté bonusové hry. Jestliže máte rádi ovocné symboly, 6 Fruits je připravena přijmout vás do svého království.

Nechte se zavést do doby jednoduchých, ale stále podmanivě krásných a zábavných hracích automatů. Nasedněte na vlak jménem 6 Fruits a užívejte si tu jízdu plnými doušky!

Ovoce kam se podíváte

6 Fruits je na první pohled klasický hrací automat s ovocem. Na herním poli se točí šťavnaté symboly jako jsou třešně, švestky, hroznové víno, pomeranče nebo melouny. Vedle nich se tu a tam objeví také vzácnější symboly – sedmičky a hvězdičky.

V 6 Fruits násobky létají!

Sedmičky jsou nejvzácnějším symbolem ve hře. Tři sedmičky znamenají výhru 20násobku sázky, čtyři sedmičky potom 100násobku sázky a nakonec pět sedmiček hned 1000násobku sázky!

Hvězdičky jsou symbol Scatter. Jako takové vám přinášejí výhru ve výšce až 50násobku sázky a to je ani nemusíte mít v jednom řádku. Stačí, abyste je trefili kdekoliv na hracím poli.

6 Fruits je hrací automat s pěti výherními řádky a s možností trefit výhru ve výšce až 5000násobku sázky. Hodí se pro všechny, kteří mají rádi ovocné automaty s opravdu gigantickými výhrami!

Chcete si užít návštěvu zakouřeného kabaretu? Potom navštivte hrací automat 27th Cabaret od Synotu! Tento online automat vám ukáže, jak se tančí v záři reflektorů! A Ještě navíc vám může přihrát velmi příjemnou výhru!

27th Cabaret a jeho zábavné funkce

27th Cabaret je hrací automat se třemi válci a pěti výherními řádky. V srdci automatu tančí klasické herní symboly – A, K, Q, J, 10 – stejně jako vzácnější symboly – kořeněné parfémy, labutěnky, neonové cedule, klobouky, nebo dokonce spoře oděné dámy.

Spoře oděné dámy mají zástupnou funkci (Wild). Jakmile je zahlédnete na hracím poli, rádi se vám představí v plné kráse a velikosti. Dámy se totiž roztáhnou na celou výšku válce. Díky tomu uvidíte vše, a to včetně výher!

Zdaleka největší zábava přichází ve chvíli, kdy se na válcích potkají tři dámy. V tomto případě jste trefili „Full screen“, neboli plné plátno. A máte nárok na 500násobek sázky. A to se rozhodně vyplatí!

Přijměte pozvání, dámy čekají!

27th je vaší jistou vstupenkou do světa lechtivého vzrušení, jazzové hudba a třpytivých kostýmů. A stejně tak se jedná o poukaz na herní seanci plnou adrenalinu! Máte-li chuť na takovou jízdu, přijměte pozvání…

Seznamte se s Jokerem, který bude dělat všechno pro to, aby vás potěšil! 27 Joker Fruits je zábavný online automat s klasickým vzhledem a netradičním nápadem!

Tříválcový hrací automat 27 Joker Fruits vás zavede mezi zářivé ovocné symboly a nezbedné žolíky tancujícími mezi 27 výherními řádky.

Free spiny v Joker Fruits umí zázraky

Nejlepší funkcí ve 27 Joker Fruits jsou free spiny. Ty tu doslova prší z nebe, protože je přináší v podstatě jakákoliv výherní kombinace. Za tři symboly hvězdy získáte 10 free spinů, za tři symboly Wildu, Sedmiček, Hroznů, Melounů, Švestek, Pomerančů, Citronů a Třešní pak budete odměněni 1 free spinem.

Dostáváte dvakrát tolik

Pokud toho nemáte dost, poslechněte si ještě něco. Jestliže se vám podaří trefit plné plátno Třešní, Citronů, Pomerančů nebo Švestek, vaše výhra se zdvojnásobí. Díky tomu se člověk může naplno těšit i z méně vzácných výherních kombinací.

Největší cenu ve 27 Joker Fruits má právě žolík. Tři žolíci v řadě přináší výhru v hodnotě 60násobku vkladu. Vzhledem k tomu si můžete přijít na maximální výhru v hodnotě 1620násobku. Chcete to konečně pořádně „trefit“? Tak na co ještě čekáte?

Přidejte se k oslavám! Nasaďte si sombrero a zatančete si mezi čili papričkami a kaktusy! Fiesta ve 243 Mexicana čeká na vás a všechny vaše výhry!

243 Mexicana je pestrobarevný výlet do rozpáleného Mexika. Čeká na vás 243 výherních řádků a opravdu velký zástup tematických symbolů. Sombrero, kaktusy, ukulele, lebky a do toho vám po podlaze tu a tam projede koule ze slámy.

V hracím automatu 243 Mexicana se ovšem slaví i za pomoci muziky. Ta má pořádné „grády“. Nicméně největší dávka adrenalinu vás zaplaví jakmile se tenhle automat začne točit!

Big Symbol přinese třeba velkou papričku

Kromě klasických spinů se vám tu a tam poštěstí získat bonusový spin. Ten sice není zadarmo, ale získáte během něj jeden zvětšený symbol (Big Symbol) navíc. Zvětšený symbol se roztáhne na 4 klasické herní pozice. A tím pádem může vést k ještě vyšší výhře. Stačí pak chytit už jen okolní symboly.

Čím více Bonusových symbolů, tím více zábavy

243 Mexicana má také volné otáčky. Abyste je mohli získat, musíte vytočit bonusové symboly. A přitom platí, že čím více bonusových symbolů budete mít, z tím většího množství free spinů se budete těšit! Za 4 bonusové symboly získáte 4 volné otáčky, za 6 bonusových symbolů dostanete 6 volných otáček atd. Maximální počet free spinů v bonusovém kole 243 Mexicana je 15.

Máte-li dobrou náladu nebo se do ní chcete dostat, potom je 243 Mexicana ten pravý český automat pro vás.

Užijte si pořádné zábavy, kdy po roztočení vždycky máte ještě jednu šanci na výhru navíc! Wild Circus 256 je ovocný automat od společnosti Synot. Pokud ho vyzkoušíte, možná budete výskat nadšením!

Wild Circus 256 mixuje ovoce do výherních kombinací

Wild Circus 256 je hodně originální český automat, který sází na zábavu a napětí. Aby vzrušení nebylo málo, vedle čtyř válců na něm můžete na konci každého spinu trefit ještě záchranu. A ta vás dostane i z hodně prekérních situací.

Záchranou ve Wild Circus 256 je kotouč, který se točí na konci hracího pole. Jakmile jsou všechny symboly na válcích usazeny, přijde řada na něj. Jakmile se kotouč zastaví, vylosuje vám symbol. A ten se s okamžitou platností stane Wildem, tedy zástupným symbolem. To znamená, že všechny stejné symboly na hracím poli zastoupí Wildy. A to může znamenat pěknou řádku výherních kombinací!

256 výherních řad a kotouč štěstí

Jak naznačuje samotný název, Wild Circus 256 má celkem 256 výherních řádek. To je společně s dodatečným kotoučem měnícím vybrané symboly na Wildy opravdu hodně dobrý odrazový můstek k trefení pěkné výhry! Zahrajte si, čeká vás neopakovatelný zážitek!

Vyzkoušejte klasiku všech klasik! Hrací automat, který pobláznil davy a začal psát novou historii hracích automatů. Doslova. Respin Joker pobořil všechny dosavadní žebříčky nejoblíbenějších hracích automatů a roky kraluje mezi nejhranějšími hracími automaty v online casinech. Díky tomu se přitom dočkal také moderního pokračování v podobě Respin Joker 81. Ale zpět ke klasickému „Respinovi“.

Respin Joker je tříválcový hrací automat. Ale pokud si myslíte, že na třech válcích musí být nuda, tak jste na omylu. Tenhle online automat totiž přináší neskutečnou zábavu díky bonusovému kolu v podobě respinu.

A zase se točí

Funkce nebo chcete-li bonus respin se aktivuje vždy, když se vám na hracím poli podaří vytvořit výherní kombinaci s Wild symbolem (Jokerem). V tu chvíli máte nárok na další zatočení zdarma, tedy respin. V rámci respinu se roztočí symboly na všech polích, na nichž se nepodařilo získat výherní kombinaci.

Pokud při respinu na hrací pole nepřistanou žádné dodatečné symboly, dostanete stejnou výhru, jako při vytočení kombinace na začátku (tzn. vaše výhra je dvojnásobná). Pakliže při respinu vytočíte další dodatečné symboly (vyjma Jokera), přistane vám na kontě o to více peněz. A nakonec, pokud se vám podaří při respinu vytočit dalšího Jokera, tak máte nejen výhru, ale také další respin. Takže hra pokračuje a vy se můžete těšit na peníze z dalších respinů.

Respin Joker je nepřekonatelný výherní automat

Respin Joker je neskutečně zábavný a to i navzdory faktu, že se jedná o tříválcový automat. Jakmile ho vyzkoušíte, velmi pravděpodobně nebudete chtít jinak.

Připravte se na setkání s čerticemi! Jakmile je zahlédnete na hracím poli, rozhoduje se pouze o tom, zdali budete mít velké štěstí nebo dokonce Pekelné štěstí!

Hrací automat Pekelné štěstí přináší to nejlepší od providera Synot. Pekelné štěstí má pět válců a 20 výherních řádků s tím, že přináší Pekelnice v podobě Wildů. A nejsou to jen tak obyčejné Wildy. Pakliže se Pekelnice zobrazí na hracím poli a mohou vytvořit výherní kombinaci, tak se roztáhnou na celý válec! Díky tomu se výhry mohou sypat pomalu až do nebes!

Pekelné štěstí s bonusem Hold and Win

Další skvělou funkcí online automatu Pekelné štěstí je Hold and Win. Jedná se o funkci, která se aktivuje při vytočení minimálně šesti těchto symbolů na hracím poli. Každý z těchto symbolů je pak rovnou i nositelem částky, kterou vyhráváte. Ale to není všechno.

Šest symbolů Hold and Win vás totiž přenese do bonusového kola, kde se roztáčí štěstí i na dalších herních pozicích. Na obsazení další pozice máte vždy tři pokusy. Pakliže se to v jejich rámci podaří, vaše pokusy se znovu restartují a jdete od čísla 3. A to až dokud nezaplníte všechny pole nebo dokud nepřijdete o všechny dostupné spiny.

Na konci bonusového kola se sečte vše, co jste do té doby v Hold and Win vytočili. A jestliže přitom obsadíte alespoň 14 pozic, aktivuje se ještě násobič. Vaše výhry tak budou dosahovat dvojnásobné hodnoty.

Čertice umí potěšit

Pekelné štěstí má hodně zajímavé grafické zpracování, odvážné čertice jsou opravdu výrazné zpestření. Kromě toho se ovšem tenhle automat opravdu dobře hraje, proto pokud máte rádi Synot automaty, měli byste Pekelné štěstí zkusit.

Poslechněte volání přírody! Vydejte se na cestu za hlubokým indiánským věděním i transcendentálními casino zážitky! Seznamte se s hracím automatem Hunter’s Spirit! Jedním z nejoblíbenějších online automatů od Synotu!

Hunter’s Spirit je pětiválcový automat s kreslenou grafikou. Uvnitř něj se ukrývají symboly karet (10 – J – Q – K – A), divokých amerických zvířat (bizoni, vlci, orli), indiánů a některých indiánských rekvizit (totemy a týpí).

Mezi indiány a vlky s Hunter’s Spirit

Nejcennějšími klasickými symboly ve hře jsou indiáni a vlci. Bonusové symboly zastupují týpí a totemy. Týpí vám přinesou free spiny, samozřejmě pokud budou alespoň 3 (kdekoliv na druhém, třetím a čtvrtém válci).

Totemy plní funkci zástupných symbolů (Wildy), kromě toho však každou výherní kombinaci vynásobí. Přitom platí, že čím více Wildů máte ve výherní kombinaci, tím je násobek výhry sladší. S jedním Wildem se výhra násobí dvěma, se dvěma Wildy potom čtyřmi a nakonec se třemi Wildy hned osmi.

Online automat se štědrými Wildy

Hunter’s Spirit patří ke klasice mezi hracími automaty. A mnozí hráči ho považují za jeden z nejlepších hracích automatů od Synotu. Hraje se stejně dobře jako konkurenční Hunter’s Dream 2, jenom je trošku barevnější a veselejší. Pokud máte rádi Wildy a Multipliery, tuhle hru rozhodně musíte zkusit. Když vám štěstí popřeje, narazíte na zlatou žílu!

Vydejte se na výlet do města hříchu s klasickým hracím automatem 81 Vegas Multi Fruits!

81 Vegas Multi Fruits přináší čtyři válce a 81 výherních linií. Jedná se o online automat od Synotu, v jehož útrobách se setkáte s plnou nůší ovocných symbolů. Aby však dostál své pověsti a poskytl dostatek neonové zábavy, která se na všechny nadšené hráče ukrývá (nejen) v nevadské poušti, vedle citronů, melounů, třešní, švestek a pomerančů narazíte také na symboly Barů a Sedmiček.

Vývěsní tabule jako násobiče výher

Zdaleka největší zábava je ovšem se symboly Wildů, které vypadají jako vývěsní tabule v kamenných casinech. Symboly Wildů pomohou vytvořit výherní kombinaci, zastoupí totiž všechny chybějící symboly na hracím poli. A pokud se vám navíc s Wildem podaří něco sestavit, výhra se patřičně znásobí.

Jeden Wild ve výherním řádku přináší 2násobek běžné výhry, dva Wildy potom 4násobek a tři Wildy dokonce 8násobek původní výhry. A teď si představte, že se vám Wildy šikovně promísí a pomohou hned na několika z již zmiňovaných 81 výherních řádek!

81 Vegas Multi Fruits – klasika, která se nepřejí

81 Vegas Multi Fruits je výherní automat, který se nikdy nemůže omrzet. I když na první pohled vypadá jako zcela běžný hrací automat, po pár otočkách zjistíte, že se moc pěkně hraje. Wildy lítají vzduchem, a pokud to zrovna moc nejde, pořád je tu hned 81 výherních řádek!

Rozesmátý Joker čeká, aby vám mohl vyplatit odměny hned na 81 výherních řádků! Máte-li rádi Joker automaty a automaty 81, užijete si dokonalou zábavu!

81 Joker Fruits je ovocný hrací automat s lehce komiksovou grafikou. Je pěkně barevný, rozjařený a veselý, ale co je ještě důležitější, moc pěkně se hraje.

Dvojnásobná radost v 81 Joker Fruits

Joker zmíněný v úvodu v tomto online automatu plní funkci Wildu. To znamená, že s radostí a lehkostí zastoupí všechny chybějící symboly a pomůže vytvořit výherní sadu. Kromě Wildu se ve hře setkáš už jenom s výherními symboly – citrony, švestky, melouny, pomeranče a nebo hvězdy.

Klasickou bonusovou funkci 81 Joker Fruits nemá. To ovšem neznamená, že by neměl připravené překvapení. Když se vám podaří vytočit 4 stejné symboly na prostředních pozicích každého válce, dostanete free spiny. A pokud se vám náhodou poštěstí trefit plné plátno symbolů s nižší hodnotou, tak se vaše výhra zdvojnásobí.

Nová a přesto úplně jiná!

81 Joker Fruits je hrací automat od Synotu. Ostatní produkci této společnosti se v mnohém podobá, ale v mnohém se i liší. Je hodně barevný a plný radosti. Do bonusového kola se dostanete s mnoha různými herními symboly. A vždycky můžete čekat pěknou výhru, protože ve hře je spousta výherních řádků. Tohle prostě musíte zkusit, i kdybyste nechtěli!

Osvoboďte duši zachycenou ve stínech!

Vydejte se na hrdinskou cestu s výherním automatem Vampire Bride od Synotu. Prozkoumejte svět plný tajemství, kde se váš úkol neomezuje jenom na výhru peněz, ale spočívá i ve vznešenějším úkolu – v záchraně duše nevěsty z rukou zlověstných upírů. Je na čase shromáždit veškerou sílu a odvahu, abyste rozptýlili temnotu a vrátili nevinnou duši do našeho světa.

Tajuplné symboly v online automatu Vampire Bride

Automat Vampire Bride je domovem symbolů evokující atmosféru plnou upírů a dalších mytických bytostí. Tyhle ikony vás přimějí, abyste se ve dne schovávali do stínů. A o to tu jde!

Každé otočení válců přináší nové tajemství, ať už se jedná o znaky karet, postavy upírů, či samotnou Nevěstu. Online automat Vampire Bride má 4 válce a celkem 256 výherních linií, takže šancí na trefení výhry je požehnané množství.

Mysteriózní bonus Synot Progressive odkrývá cestu k nečekaným pokladům. S trochou štěstí se můžete stát výherci bronzového, stříbrného, zlatého, či dokonce diamantového bonusu. Jackpot na Vampire Bride padá zcela spontánně, není navázán na denní ve hře, takže i pokud se nedaří, můžete inkasovat výhru.

Wild symbol vám bude svítit na cestu

Wild symbol ve Vampire Bride je zařícím příkladem dobra, které se postaví temným silám. Jeho schopnost nahradit jakýkoliv symbol na hracím poli zvyšuje vaše šance na sestavení výherních kombinací. Přítomnost Wildu ve hře dodává hráči pocit síly a kontroly. Wild pomáhá účinně bojovat proti zlu, což může významně ovlivnit váš herní zůstatek.

Cesta k osvobození duše nevěsty pochopitelně vede skrze bonusovou hru. Pokud se vám podaří vytočit alespoň tři Scatter symboly, otevřete si bránu do tajemného světa bonusových spinů.

Vampire Bride je více než jen online automat. Jedná se o epické dobrodružství, které se odehrává mezi světlem a tmou. Každé zatočení válce je krokem k osvobození nevinné duše a vy jste hybatelem celého tohoto příběhu. Troufnete si zahrát si na hrdinu a vzít do rukou osud tohoto křehkého stvoření?

V Boofa Treasures of Nile vás čeká odhalení nejhlubších tajemství ukrytých v pokladech, které skrývá majestátní Nil. Téma starověkého Egypta není ve světě online automatů nic nového, ale tvůrci z Apollo Games se s ním vypořádali naprosto skvěle. Přidejte se k nám a uvidíte!

Připravte se na bonusy, které vám pomohou navýšit výhry

Boofa Treasures of Nile má 5 válců a 10 výherních linií. Vedle obvyklých symbolů budete na rážet na symboly plné egyptské symboliky. Bonusové funkce jsou v tomto výherním automatu naprostou samozřejmostí. A jakmile se dostanou ke slovu, pořádně to zacinká.

Symbol Wild má podobu Knihy a ve hře pomáhá hned dvěma způsoby. Nejenže nahradí jakýkoliv chybějící symbol na hracím poli, ale pakliže získáte najednou tři symboly Wild, aktivuje se bonusová hra s Free spiny. Během nich bude náhodně vybrán klíčový symbol ve hře, který se po vytočení v bonusové hře roztahuje na celý válec. A to znamená větší a častější výhry.

Kolo štěstí v Boofa Treasures of Nile

Pokud objevíš alespoň tři oranžové symboly ASET, odemkneš dvě bonusové hry. Ty mají podobu Kola štěstí. První Kolo štěstí ti určí jednu z patnácti možných výher. Druhé Kolo štěstí určí, kolikrát výhru z prvního Kola znásobíš (maximum je 5×).

Dalším bonusovým symbolem je brouk Scarab. Stačí na hracím poli chytit tři Scaraby a dostáváte se do minihry. V minihře se ti objeví 7 velkých brouků, ze kterých si vybíráte jednoho. Ten vám odkryje výši vaší výhry.

Proč si zahrát Boofa Treasures of Nile?

Boofa Treasures of Nile není obyčejný hrací automat. Jedná se o online automat se skvělým zpracováním a požehnaným množstvím bonusů. Pokud máte rádi pořádné výhry, potom byste si na ně mohli přijít právě tady. Vyzkoušejte, zdali vám na tomto výherním automatu štěstí přeje, při hře zdarma!

Zažijte strašidelné dobrodružství na vlastní kůži!

Otevřete tajemné dveře krvavého podsvětí a vydejte se na strašidelné dobrodružství s online automatem Blood od Apollo Games. Automat Blood není pro žádné zbabělce. Hra byla vytvořena pro nebojácné jedince, kteří mají pro strach uděláno. Nadešel váš čas, běžte jednou pro vždy vymýtit tajemné zlo v podobě krvelačných stvoření.

Temnota všude, kam se podíváte

V Automatu Blood se skrývají symboly krvelačných netopýrů společně s dalšími démonickými stvořeními. Intenzivní strašidelný zážitek je prohlouben temným prostředím, do kterého je automat stylizován. Od těchto strašidelných aspektů vás může osvobodit pocit štěstí a euforie z vašich výher.

Ušlechtilé odměny za vaši nebojácnost!

Automat Blood se otáčí na 5 válcích s 5 výherními liniemi a obsahuje 11 výherních symbolů.

Během každého zatočení se bude ozývat zvuk ozubeného kolečka a v případě výhry budou znít méně strašidelné melodie až po žalostný řev vycházející z symbolu WILD.

Mezi nejcennější symboly patří dozajista symbol upíra, netopýra, zakrvácené dámy a rakve. Na odpuzení upíru se vám bude hodit symbol česneku doplněn o probodnuté srdce, artefakt a písmena A,K,Q,J.

Při troše štěstí se vám podaří narazit na symbol s useknutými hlavami v kaluži krve fungující jako WILD, jenž vám v linii zdvojnásobí vaši výhru.

Každý spin ve vás probudí nebojácného dobrodruha s touhou objevovat strastiplná úskalí temného podsvětí, které vás za vaši odvahu může odměnit velkolepými výhrami.