Hra na kočku a na myš začíná! Jejich boj bude neúprosný a jejich taškařice vás jistě pobaví. Stejně jako výhry, které se už chystají. Seznamte se s hracím automatem Cheeser and Jasper, který je pořádně bláznivý!

Česká společnost Kajot Games udělala velký krok ze své komfortní zóny a nabídla hráčům něco zcela mimořádného. Fanoušci Kajot Games mohou být tímto výtvorem skutečně zaskočeni. V dobrém slova smyslu.

Za bonus se platí krví

Cheeser and Jasper je pětiválcový automat se 4 symboly na každém válci. Na hracím poli se to přitom neustále hemží herními symboly, ale také animacemi. Hra se odehrává ve výloze obchůdku s lahůdky. A když vytočíte dva Scatter symboly, přijde prodavač a stáhne roletu. A vy se dostanete do bonusové hry.

Největší zábava leží právě tady. Bonusová hra nabízí Kocoura v podobě zástupného symboly. A ne jen tak ledajakého. Kocour se při vytočení podřízne a rozprskne se tak na další místa na hracím poli, nebo se roztáhne na celý válec. Kombinací je několik a dobře se na ně dívá. To že za ně dostanete vyplacené ještě výhry je takový super bonus navíc.

Zábava v Cheeser and Jasper má více rovin

Cheeser and Jasper je unikátní hrací automat s free spiny a nekonečnými blbinami. Jestli vám nevadí troška animované krve, určitě se budete královsky bavit. I když se ve hře zrovna nic neděje, hýří to v ní drsnými vtípky. Tohle se prostě povedlo.

Zabalte si do batůžku pár kousků oblečení a vydejte se na expedici za pokladem starověkého Egypta! Book of Secrets Extra je pokračování dnes už legendárního Synot automatu Book of Secrets a skutečně stojí za prozkoumání. Nebáli bychom se ho označit jako Knížečky na steroidech. V čem je tak skvělý? Proč by vám neměl utéct?

Online automat Book of Secrets Extra se od svého předchůdce v zásadě nemění. Na hracím automatu najdete 5 válců a celkem 10 výherních linií. Nejvzácnějším výherním symbolem je sexy cestovatelka, která přináší výhry ve výši 500násobku.

Bonusy na steroidech v Book of Secrets Extra

Nejvzácnějším nevýherním symbolem jsou symboly Knížky. Tři symboly na hracím poli totiž přinášejí free spiny. A tady přichází také největší změna. V původní hře se před startem bonusového kola vylosoval jeden podpůrný symbol. Pokud se tento symbol v následném točení ukázal na hracím poli a pokud mohl sestavit výherní kombinaci, tak se roztáhl na celý válec.

V Book of Secrets Extra je ovšem tahle skvělá funkce vyvedená do maxima! Pokud totiž trefíte další symboly Knížky, nejen že se vám přičtou další free spiny, ale také je vám vylosovaný další speciální symbol. Celkem tak můžete točit s několika různými speciálními symboly, které se podle libosti doplňují a vytvářejí všechny možné kombinace. Asi víte, co to znamená. Výhry mohou být skutečně velkorysé.

Jen jedna velká změna

Kromě bonusového kola se v Book of Secrets Extra nic nezměnilo. Má stejnou grafiku, stejnou muziku a stejně se i hraje. To ovšem není na škodu. Změna v bonusovém kole je zcela zásadní a dodává hře pořádné grády. Výlet do starověkého Egypta nikdy nebyl podmanivější!

Osvoboďte duši zachycenou ve stínech!

Vydejte se na hrdinskou cestu s výherním automatem Vampire Bride od Synotu. Prozkoumejte svět plný tajemství, kde se váš úkol neomezuje jenom na výhru peněz, ale spočívá i ve vznešenějším úkolu – v záchraně duše nevěsty z rukou zlověstných upírů. Je na čase shromáždit veškerou sílu a odvahu, abyste rozptýlili temnotu a vrátili nevinnou duši do našeho světa.

Tajuplné symboly v online automatu Vampire Bride

Automat Vampire Bride je domovem symbolů evokující atmosféru plnou upírů a dalších mytických bytostí. Tyhle ikony vás přimějí, abyste se ve dne schovávali do stínů. A o to tu jde!

Každé otočení válců přináší nové tajemství, ať už se jedná o znaky karet, postavy upírů, či samotnou Nevěstu. Online automat Vampire Bride má 4 válce a celkem 256 výherních linií, takže šancí na trefení výhry je požehnané množství.

Mysteriózní bonus Synot Progressive odkrývá cestu k nečekaným pokladům. S trochou štěstí se můžete stát výherci bronzového, stříbrného, zlatého, či dokonce diamantového bonusu. Jackpot na Vampire Bride padá zcela spontánně, není navázán na denní ve hře, takže i pokud se nedaří, můžete inkasovat výhru.

Wild symbol vám bude svítit na cestu

Wild symbol ve Vampire Bride je zařícím příkladem dobra, které se postaví temným silám. Jeho schopnost nahradit jakýkoliv symbol na hracím poli zvyšuje vaše šance na sestavení výherních kombinací. Přítomnost Wildu ve hře dodává hráči pocit síly a kontroly. Wild pomáhá účinně bojovat proti zlu, což může významně ovlivnit váš herní zůstatek.

Cesta k osvobození duše nevěsty pochopitelně vede skrze bonusovou hru. Pokud se vám podaří vytočit alespoň tři Scatter symboly, otevřete si bránu do tajemného světa bonusových spinů.

Vampire Bride je více než jen online automat. Jedná se o epické dobrodružství, které se odehrává mezi světlem a tmou. Každé zatočení válce je krokem k osvobození nevinné duše a vy jste hybatelem celého tohoto příběhu. Troufnete si zahrát si na hrdinu a vzít do rukou osud tohoto křehkého stvoření?

Zažijte strašidelné dobrodružství na vlastní kůži!

Otevřete tajemné dveře krvavého podsvětí a vydejte se na strašidelné dobrodružství s online automatem Blood od Apollo Games. Automat Blood není pro žádné zbabělce. Hra byla vytvořena pro nebojácné jedince, kteří mají pro strach uděláno. Nadešel váš čas, běžte jednou pro vždy vymýtit tajemné zlo v podobě krvelačných stvoření.

Temnota všude, kam se podíváte

V Automatu Blood se skrývají symboly krvelačných netopýrů společně s dalšími démonickými stvořeními. Intenzivní strašidelný zážitek je prohlouben temným prostředím, do kterého je automat stylizován. Od těchto strašidelných aspektů vás může osvobodit pocit štěstí a euforie z vašich výher.

Ušlechtilé odměny za vaši nebojácnost!

Automat Blood se otáčí na 5 válcích s 5 výherními liniemi a obsahuje 11 výherních symbolů.

Během každého zatočení se bude ozývat zvuk ozubeného kolečka a v případě výhry budou znít méně strašidelné melodie až po žalostný řev vycházející z symbolu WILD.

Mezi nejcennější symboly patří dozajista symbol upíra, netopýra, zakrvácené dámy a rakve. Na odpuzení upíru se vám bude hodit symbol česneku doplněn o probodnuté srdce, artefakt a písmena A,K,Q,J.

Při troše štěstí se vám podaří narazit na symbol s useknutými hlavami v kaluži krve fungující jako WILD, jenž vám v linii zdvojnásobí vaši výhru.

Každý spin ve vás probudí nebojácného dobrodruha s touhou objevovat strastiplná úskalí temného podsvětí, které vás za vaši odvahu může odměnit velkolepými výhrami.