Vydejte se na lov do panenské přírody. Čeká tam na vás pořádná dávka napětí a samozřejmě i velkolepé výhry!

Hunter’s Dream 2 je dnes už legendární hrací automat (podobně jako Multiplay 81) od českého vývojáře E-gaming. Uvnitř tohoto automatu vás přivítá 5 válců, 20 výherních řádků a zástup divokých zvířat typických pro severoamerickou přírodu.

Nejcennějším výherním symbolem na hracím poli je Lovec. Pakliže ho vytočíte na celém řádku (v pěti provedeních), vyplatí vám výhru ve výšce 1000násobku vkladu. Dalšími vzácnými symboly jsou Vlk, Bizon a Orel.

Kde složit hlavu v Hunter’s Dream 2?

Každý výlet do neprobádané přírody samozřejmě znamená také potřebu přenocování. A proto není žádnou náhodou, že symbol Ohniště a Chatky v online automatu Hunter’s Dream 2 platí za extra symboly.

Ohniště je považováno za Wild symbol s dodatečnou funkcí Multiplier. Ohniště proto dokáže zaskočit za jakýkoliv chybějící symbol na hracím poli. A každý symbol Ohniště ve výherní kombinaci násobí samotnou výhru 2. Pakliže tedy budete mít ve výherní kombinaci jeden symbol Ohniště, potom se vaše výhra násobí 2×. V případě dvou symbolů Ohniště potom 4× a nakonec v případě tří symbolů Ohniště berete 8× výhry.

Symbol Chatky tu vystupuje v roli Scatter symbolu. Chatičky jsou tedy fajn, Chatičky máte rozhodně rádi. Při třech a více symbolech Chatiček totiž přecházíte do bonusové hry, kde na vás čekají free spiny. A právě zde často padají také nejvyšší výhry!

Na tomto výletě nesmíte chybět!

Hunter’s Dream 2 je jeden z nejhranějších výherních automatů v českých online casinech. Spousta hráčů by ho označila za živoucí legendu a zcela po právu. Hunter’s Dream 2 roky přináší špičkovou zábavu milionům hráčů. Zařaďte se mezi ně, protože tenhle zážitek vám nesmí za žádnou cenu chybět!

Stiskněte tlačítko „Spin“ a užívejte si elektrizující vzrušení. Bavte se společně s ovocnými symboly a početnými násobiči, které často přináší velkolepé výhry! Zde, v království online automatu Multiplay 81 nejsou hranice mezi realitou a snem jasně vymezeny. Záleží pouze na tom, co vám osud přinese!

Multiplay 81 online přináší dokonalý Wild

Za každým spinem v Multiplay 81 se skrývají nečekané možnosti. Jedná se totiž o čtyřválcový automat, který má hned 81 výherních řádek a perfektní symbol Wild s dodatečnou funkcí násobiče. Tenhle automat vám totiž opravdu přeje!

V praxi to znamená, že výhry nejsou ani náhodou ojedinělé. Padají celkem pravidelně. A když se vám navíc poštěstí trefit Wild (nebo rovnou dva či dokonce tři Wildy) na tom správném místě, tak se to sype úplně neuvěřitelně. Kombinace s jedním Wildem vyplácí dvojnásobnou výhru, kombinace se dvěma Wildy čtyřnásobnou výhru a kombinace se třemi Wildy potom hned osminásobnou výhru. Tak co, že to zní dobře?

Nejvzácnější symboly v 81 Multiplay

Nejvzácnějším, nebo chcete-li nejdražším symbolem ve hře jsou Sedmičky. Vytočením čtyř Sedmiček v řadě si přijdete na 2000násobek sázky. Bez Wildu. Pokud se k Sedmičkám přidá násobič, je tato výhra nesrovnatelně vyšší.

Dalším vzácným symbolem jsou Melouny. Ty přinášejí až 2000násobek sázky. Dále se jedná o Hroznové víno (200násobek), Švestky, Pomeranče, Citróny a Třešně (200násobek) a nakonec Bary (100násobek).

Tlačítko „Spin“ a další ovládací prvky

Multiplay 81 má velmi jednoduchou hratelnost a také velmi jednoduché ovládací prvky. V pravé části máte tlačítko pro Spin, který je pro hraní klíčový. Vedle je možnost zvyšovat či snižovat sázky a nakonec také tlačítko pro „Auto spin“. Ten vám umožní točit automaticky, tedy bez opětovného mačkání. Možnost nastavit si počet automatických spinů však v tomto online automatu chybí.

České království Multiplay 81

Multiplay 81 má na svědomí české vývojářské studio E-gaming. Jedná se o nejlepší hrací automat v nabídce této společnosti stejně jako jeden z nejlepších výherních automatů, které mají domovinu v ČR.

Automat 81 Multiplay zdarma na našem webu

Na našem webu můžete hrát jakékoliv hrací automaty zcela zdarma, po neomezenou dobu a bez nutnosti registrace do online casina. Při hraní na vás ani nebude vyskakovat otravná hláška, aby jste se do nějakého casina zaregistrovali. Užijte si Multiplay 81 bez registrace, užijte si Multiplay 81 zdarma. Stačí vyscrollovat úplně nahoru na tuto stránku a počkat, až se vám automat Multiplay 81 zdarma načte.

Pokud na první pokus k načtení online automatu Multiplay 81 nedojde, zkuste stránku načíst znovu. Na mobilu to uděláte tak, že přejedete na stránce úplně nahoru a potom stránku potáhnete ještě více. Případně kliknete na možnost obnovit v horní části vašeho počítače na PC.

Při hraní automatu Multiplay 81 zdarma na našem webu by však neměly nastat žádné potíže. Automaty přebíráme přímo od samotného E-gaming výrobce a tudíž by všechno mělo běžet hladce. Nicméně pokud budete mít přece jen problém, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám pomůžeme.

Multiplay 81 – jak vyhrát?

Toto je zcela běžná otázka každého hráče online automatů. A to nejenom u hry Multiplay 81. Bohužel pro nás, neexistuje žádný zaručený způsob, jak na Multiplay 81 vyhrát. Automaty jsou zcela náhodné, takže záleží pouze na vašem štěstí. Nicméně stále existují (zcela neověřené) způsoby, které by vám měly pomoci. Tradují se mezi hráči. Jedná se o strategie pro hrací automaty. Nicméně jejich účinnost se nikdy nepotvrdila.

Proto vám doporučujeme, abyste hráli Multiplay 81 online zdarma, případně za peníze, ale pouze takové, které si můžete dovolit. Automaty jsou jako velmi nestálé. A když nemají svůj den, tak vám prostě nic nedají. To znamená, že byste vždycky měli hrát s rozumem a pro zábavu. Brát automaty jako zdroj obživy se nevyplácí.

Proč je Multiplay 81 tak dobrý?

Na tohle neexistuje snadná odpověď. Vývojáři E-gaming se to zkrátka při tvorbě Multiplay 81 podařilo „trefit“. Jedná se o nepředstavitelně vyvážený mix zábavy, pohodové muziky a napětí. Zajímavé výherní kombinace vás často vynesou až do nebes. Někdy však dokáže také zatratit. Proto na tenhle pekelný stroj nikdy nespoléhejte! Stejně jako na jakékoliv další výherní automaty!

Existují podobné automaty?

Online automaty Multiplay 81 má už z podstaty věci spoustu konkurence. Jedná se o všechny hrací automaty 81 (tj. výherní automaty s 81 výherními řádky) a samozřejmě také o všechny ovocné automaty s Wildy jako násobiči. Tyhle všechny podmínky splňuje například Kajot automat Multi Vegas 81.

Poslechněte volání přírody! Vydejte se na cestu za hlubokým indiánským věděním i transcendentálními casino zážitky! Seznamte se s hracím automatem Hunter’s Spirit! Jedním z nejoblíbenějších online automatů od Synotu!

Hunter’s Spirit je pětiválcový automat s kreslenou grafikou. Uvnitř něj se ukrývají symboly karet (10 – J – Q – K – A), divokých amerických zvířat (bizoni, vlci, orli), indiánů a některých indiánských rekvizit (totemy a týpí).

Mezi indiány a vlky s Hunter’s Spirit

Nejcennějšími klasickými symboly ve hře jsou indiáni a vlci. Bonusové symboly zastupují týpí a totemy. Týpí vám přinesou free spiny, samozřejmě pokud budou alespoň 3 (kdekoliv na druhém, třetím a čtvrtém válci).

Totemy plní funkci zástupných symbolů (Wildy), kromě toho však každou výherní kombinaci vynásobí. Přitom platí, že čím více Wildů máte ve výherní kombinaci, tím je násobek výhry sladší. S jedním Wildem se výhra násobí dvěma, se dvěma Wildy potom čtyřmi a nakonec se třemi Wildy hned osmi.

Online automat se štědrými Wildy

Hunter’s Spirit patří ke klasice mezi hracími automaty. A mnozí hráči ho považují za jeden z nejlepších hracích automatů od Synotu. Hraje se stejně dobře jako konkurenční Hunter’s Dream 2, jenom je trošku barevnější a veselejší. Pokud máte rádi Wildy a Multipliery, tuhle hru rozhodně musíte zkusit. Když vám štěstí popřeje, narazíte na zlatou žílu!