Sázkové kanceláře | bonusy, které si musíš vyzvednout!

Bonusy patří mezi největší výhody sázení v online sázkových kancelářích, můžete díky nim získat peníze na sázení zdarma, případně peníze k vašemu vkladu. Prošli jsme za vás kompletní nabídku českých sázkových kanceláří a porovnali všechny podmínky, které se k jejich bonusům vážou. Výsledkem je ten nejkomplexnější přehled bonusů na sázení na našem trhu. Chcete-li mít přehled o tom, kde a jaké výhody na vás čekají, pusťte se do čtení!

Jaké bonusy sázkové kanceláře nabízejí?

Bonus je jednou z nejúčinnějších metod v konkurenčním boji, který je na českém trhu skutečně tvrdý. Sázkové kanceláře se tak v nabízených bonusech doslova předhánějí. A u jednoho bonusu většinou nezůstane. Bonusová nabídka sázkových kanceláří je obvykle složená ze dvou, tří nebo i více položek. Pojďme se podívat na to, jaké všechny bonusy v českých sázkovkách můžete mít.

Typy bonusů v sázkových kancelářích

  • Bonus za registraci (bonus za registraci bez vkladu)
  • Vstupní bonus (za první vklad)
  • Reload bonus (za jakýkoliv další vklad)
  • Věrnostní program (cashback, hodnotné ceny za body, další výhody)
  • Další bonusy (soutěže, turnaje atd.)

Bonus za registraci (bonus za registraci bez vkladu)

Bonus za registraci je vůbec nejoblíbenějším typem nabízených bonusů a to z toho důvodu, že pro jeho zisk nemusíte vkládat peníze. Jak název napovídá, abyste získali bonus za registraci, stačí se do sázkové kanceláře zaregistrovat.

V současné chvíli sázkové kanceláře k zisku bonusu za registraci vyžadují úplné dokončení registračního procesu, tedy nejen vyplnění registračního formuláře, ale také ověření identity, propojení platební metody a nastavení herních limitů. Díky možnosti online registrace vám ovšem tento proces nezabere více než 5 minut.

Bonus za registraci však dostáváte bez nutnosti vkladu, připojení platební metody v registračním procesu je tak pouhou formalitou. V rámci tohoto úkonu si na účet stačí vložit pouze minimální částku, peníze strhnuté touto formou pak můžete vybrat zpět na účet obratem.

Bonus zdarma za registraci v českých sázkových kancelářích má dvě podoby:

  • Peníze zdarma
  • Free spiny

Peníze zdarma

Tyto peníze vám na účtu přistanou ihned po dokončení registrace a to v různé výši. Peníze zdarma dávají online sázkové kanceláře obvykle v podobě bonusových bodů (v případě Tipsportu se bude jednat o Nety, v případě Chance potom o Goldeny atd.). Některé online sázkové kanceláře vám je pak připíšou na účet v podobě skutečných peněz.

K penězům zdarma na ruku se obvykle nevážou žádné podmínky pro protočení (viz informace na konci tohoto článku), pakliže mají podobu bonusových peněz, potom je stačí jednou vložit do hry (vsadit) a proměnit je tak na skutečné peníze. Následně s nimi můžete disponovat zcela podle svých vlastních preferencí, to znamená, že je můžete klidně i vybrat.

Peníze zdarma za registraci v současné chvíli nabízí drtivá většina sázkových kanceláří. Pouze jedna jediná v Česku licencovaná online sázkovka se rozhodla vydat cestou free spinů.

Free spiny

Některé sázkové kanceláře, které vedle sázení na sport na svých stránkách nabízejí také služby online casina, vám potom za registraci mohou nabídnout také free spiny, neboli volná točení. Volná točení vám umožňují zatočit si na vybraném automatu, nebo na skupině hracích automatů zcela zdarma, ale s možností vyhrát skutečné peníze.

Počet volných točení udělených za registraci je pevně daný. K penězům, které v rámci volných otáček získáte, se v českých sázkovkách / online casinech obvykle nevážou žádné další podmínky. V některých případech však můžete být před výběrem požádáni, abyste tyto peníze několikrát vložili do hry.

Free spiny za registraci v současné chvíli nabízí pouze sázková kancelář Betano. Výška tohoto bonusu je přitom pevně daná. Za registraci v sázkovce Betano dostanete 50 otočení zdarma, více informací o bonusech od této sázkovky získáte níže v tomto textu.

Bonus bez vkladu za registraci – seznam bonusů

Bonus bez vkladu za registraci v současné chvíli nabízejí všechny české sázkovky. Kompletní nabídku peněz na ruku a free spinů v českých sázkovkách přinášíme v tabulce níže:

tipsportmale-1 300 Kč ZÍSKAT!
chancemale 200 Kč ZÍSKAT!
Sazkabet 500 Kč ZÍSKAT!
Fortuna 300 Kč ZÍSKAT!
Synottip 500 Kč ZÍSKAT!
50 FS ZÍSKAT!

Vstupní bonus (za první vklad)

Dalším zajímavým bonusem v sázkových kancelářích je tzv. „vstupní bonus“, neboli „vkladový bonus“, který se váže na první vklad peněz. Tento typ bonusů nabízejí všechny české sázkové kanceláře a doporučujeme ho využít v co nejvyšší (rozumné) míře.

Protože se vstupní bonus váže k vašemu prvnímu vkladu, je obvykle mnohem vyšší, nežli bonus registrační. To pak s sebou přináší také některé dodatečné podmínky pro výběr bonusových peněz. Je asi zřejmé, že kdyby sázkové kanceláře na tento typ bonusu nedaly žádné podmínky, rychle by přišly ke krachu.

Vstupní bonus nabízených v sázkových kancelářích je označován dvěma proměnnými. První číslo je udáváno v procentech a říká nám, jakou hodnotu bonus má. Druhé číslo je udáváno v korunách a prozrazuje nám, do jaké maximální výšky sázková kancelář bude bonus vyplácet.

V českých sázkových kancelářích je nejčastěji k vidění 100% vstupní bonus, což znamená, že ke svému vkladu dostanete jednou tolik. Kdybyste ke vkladu dostali 50% bonus, potom byste jako bonus dostali polovinu vložených peněz. Naopak v případě 200% vstupního bonusu by vám k prvnímu vkladu na účet přistálo dvakrát tolik.

Maximální výška vstupního, nebo také „vkladového bonusu“ bývá několik tisíc korun. Nabídka českých sázkových kanceláří se v tomto směru poměrně liší, některé sázkové kanceláře vám jako bonus poskytnou několik desítek tisíc korun, zatímco jiné pouze pár tisíc, ale pozor na dodatečné podmínky! Dodatečné podmínky ze vstupního bonusu mohou udělat prakticky bezcennou záležitost.

Vstupní bonus – dodatečné podmínky

Všechny dodatečné podmínky, které se vážou ke vstupnímu bonusu v jednotlivých sázkových kancelářích, jsme si probrali v jiném článku, proto jenom v rychlosti. Dodatečné podmínky vám obvykle přikazují, kolikrát vstupní bonus můžete protočit, což je poměrně běžné a tyto podmínky mají sázkové kanceláře plus minus stejné.

V některých případech však v dodatečných podmínkách najdete také informaci, za jaké minimální kurzy můžete podmínku pro protočení plnit, tzn. jaké sázky (s jakými minimálním kurzem) se vám budou započítávat do protočení. A zde se může skrývat zrada. Sázkovky mohou požadovat sázky třeba i s minimálním kurzem 4,00, což je z pohledu některých sázkařů opravdu hodně.

Vstupní bonus – seznam bonusů

Jak jsme vám poradili výše, při výběru vstupních bonusů se nenechejte zlákat pouze maximální výškou vstupního bonusu. V tomto případě občas může platit, že méně znamená více. Seznam všech vstupních bonusů najdete v tabulce níže:

tipsportmale-1 100% až do výše 50 000 Kč * ZÍSKAT!
chancemale 100% až do výše 2000 Kč ZÍSKAT!
Sazkabet 100% až do výše 5000 Kč ZÍSKAT!
Fortuna 200% až do výše 3000 Kč** ZÍSKAT!
Synottip 100% až do výše 10 000 Kč ZÍSKAT!
100% až do výše 3000 Kč ZÍSKAT!

*Tipsport nabízí různé podmínky při různě vysokém prvním vkladu. Pakliže vložíš do 1000 Kč, pro protočení budeš moci využít kurzy 1,5 a vyšší. Při vkladu 1000 – 5000 Kč se do protočení počítají sázky s kurzem 2,00 a vyšší. Při vkladu nad 5000 Kč se pak do protočení započítávají sázky s kurzem vyšším jak 4,00.

**Fortuna nabízí několik druhů vstupních bonusů. Její nabídka se přitom poměrně často mění. Proto v tomto případě doporučujeme věnovat obzvlášť dobrou pozornost tomu, jaký bonus si vybíráte.

Reload bonus (bonus na jakýkoliv další vklad peněz)

Reload bonus je velmi cennou komoditou pro všechny hráče, kteří v sázkové kanceláři sázejí pravidelně. Díky reload bonusu si můžete v průběhu roku přijít na další tisíce korun navíc, tedy alespoň pokud si peníze na účet občas vkládáte.

Reload bonus je označovaný stejně jako vstupní bonus, tedy hodnotou bonusu a maximální výškou plnění. Reload bonus může mít a obvykle mívá mnoho různých podob. Dokonce i od jedné a té samé sázkové kanceláře můžete získat v průběhu roku reload bonus v hodnotě 25%, reload bonus v hodnotě 50%, reload bonus v hodnotě 100% nebo třeba reload bonus v hodnotě 200%. Stejně tak se potom může lišit maximální výška bonusů. Můžete narazit na reload bonus v maximální hodnotě 200 Kč stejně jako na reload bonus v maximální hodnotě 5000 Kč, vše závisí na samotné sázkové kanceláři, její štědrosti a aktuální nabídce.

Kdy na reload bonus narazíte?

Reload bonus může být nabízený při příležitosti nějaké sezónní akce, například během Vánoc nebo Velikonoc. Stejně dobře se však může jednat o bonus, který přijde vybraným hráčům do e-mailu, případně se zobrazí náhodně ve vyskakovacím okně po přihlášení do sázkové kanceláře. V České republice jsou reload bonusy nejčastěji k vidění u sázkových kanceláří Fortuna, Sazkabet a Synottip.

tipsportmale-1 Menší počet reload bonusů ZÍSKAT!
chancemale Menší počet reload bonusů ZÍSKAT!
Sazkabet Velký počet reload bonusů ZÍSKAT!
Fortuna Velký počet reload bonusů ZÍSKAT!
Synottip Větší počet reload bonusů ZÍSKAT!
betano Menší počet reload bonusů ZÍSKAT!

Věrnostní program (cashback, hodnotné ceny za body, další výhody)

Kromě registračního bonusu, vstupního bonusu a reload bonusu se v sázkových kancelářích můžete setkat i s dalšími výhodami. Spousta sázkových kanceláří nabízí nějaký druh věrnostního programu, který vás odměňuje za to, že u ní sázíte. Bonus je obvykle vyplácený ve věrnostních bodech / penězích a jeho výška se odvíjí od peněz, které jste na sázky vynaložili (ať už výherní nebo proherní). Přitom platí, že čím více peněz na sázky vynaložíte, tím vyšší odměna vás čeká.

V rámci věrnostního programu si můžete přijít na peníze do hry (na sázení či casinové hry). Dále mohou být k dispozici slevy nebo hodnotné odměny.

Cashback

Cashback je druhem věrnostního programu, v jehož rámci vám sázková kancelář pravidelně vrací část peněz, které jste u ní nechali. Tento bonus může mít výšku až 25% v závislosti na objemu vašich sázek a výše kurzů, na něž jste sázeli.

Cashback je velmi oblíbený zejména mezi pravidelnými sázkaři. Ti si díky němu mohou přijít na nemalé peníze na sázení, respektive slevy ze své běžné činnosti.

Tento bonus je většinou udělovaný pravidelně jednou týdně nebo jednou měsíčně, najdou se však i sázkové kanceláře, které vám cashback budou vyplácet vždy po vyhodnocené sázce

Kolo štěstí

Jedním ze zajímavých věrnostních programů má sázková kancelář Betano. Ta vám nabízí možnost zatočit si každý den na Kole štěstí, kde můžete vyhrát sázku zdarma nebo free spiny. Podmínkou pro možnost točit je, že jste si do sázkové kanceláře v posledních 30 dnech vložili alespoň 30 Kč.

Sázka zdarma

Velmi zajímavým druhem věrnostního programu, tedy bonusu pro stávající hráče, jsou také sázky zdarma. Některé sázky zdarma vám budou k dispozici po splnění určitých podmínek, například sázky v minimální hodnotě a při minimálním kurzu na předem vybraný zápas. Tento druh sázek zdarma poskytuje Betano v rámci tzv. Misí. K dispozici jsou však i u dalších sázkových kanceláří.

Sázka zdarma se obvykle váže k hodně sledovaným sportovním událostem, jako je Liga mistrů, Mistrovství světa ve fotbale, Mistrovství světa v hokeji, Olympijské hry a nebo známé derby.

tipsportmale-1 Vyplácí zpět peníze ze sázek ZÍSKAT!
chancemale Vyplácí zpět peníze ze sázek ZÍSKAT!
Sazkabet Sázky zdarma ZÍSKAT!
Fortuna Klasický věrnostní program + sázky zdarma ZÍSKAT!
Synottip Klasický věrnostní program + sázky zdarma ZÍSKAT!
betano Kolo štěstí, sázky zdarma ZÍSKAT!

Další bonusy (soutěže, turnaje atd.)

Za bonusy sázkových kanceláří se za jistých okolností dají považovat také další doprovodné akce a programy díky nimž hráči mohou navýšit svůj bankroll. Jedná se například o soutěže, v jejichž rámci tipujete výsledky, nebo poměřujete síly v sázení s ostatními sázkaři. Na tyto soutěže jsou machry sázkové kanceláře Tipsport a Chance. Soutěže však často pořádají i další sázkové kanceláře jako je Sazkabet nebo Fortuna.

Pokud soutěže v sázkových kancelářích neběží průběžně (jako například Pyramida, Tipliga nebo Tipcup v Tipsportu / Chanci), potom na ně obvykle narazíte při větších sportovních událostech jako je Mistrovství světa v hokeji, Mistrovství světa ve fotbale nebo EURO. Některé soutěže jsou potom k vidění i na startu populárních lig, jako je Tipsport Extraliga nebo NHL.

tipsportmale-1 Velký počet soutěží – průběžných i nárazových ZÍSKAT!
chancemale Velký počet soutěží – průběžných i nárazových ZÍSKAT!
Sazkabet Střední počet soutěží, většinou k vybraným událostem ZÍSKAT!
Fortuna Střední počet soutěží, většinou k vybraným událostem ZÍSKAT!
Synottip Menší počet soutěží ZÍSKAT!
betano Menší počet soutěží ZÍSKAT!

Co je to bonus?

Bonus je určitá výhoda sázkové kanceláře, obvykle peněžitá, ale v některých případech může mít podobu hmotných statků (merchandising, dresy, vstupenky na zápasy atd.). Bonusy jsou přitom skvělým prostředkem, jak ze svého sázení můžete získat co nejvíce. Bonusy ve své podstatě mohou znamenat rozdíl mezi tím, zdali v sázení budete v zisku nebo ve ztrátě.

Protože bonusy v sázkových kancelářích jsou nabízeny i jen za registraci, připravili jsme pro vás článek, ve kterém vás informujeme, jak si založit bankroll na sázení zcela zdarma.

Jak nejlépe protočit bonus?

Na bonusy sázkových kanceláří se mohou vázat některé podmínky. V případě registračního bonusu vás sázkovky mohou žádat, abyste peníze vložili alespoň jednou do hry. V případě vstupního bonusu jsou potom podmínky protočení ještě o něco horší, mohou dosahovat například i 10násobného protočení.

Pakliže bonusové peníze ze sázkové kanceláře chcete vybrat, potom určitě hledáte také způsob, jak co nejlépe splnit podmínky daného bonusu, ideálně bez „ztráty kytičky“, nebo abyste na tom ještě vydělali. Pro tyto případy jsme připravili návod na to, jak vybrat registrační i vstupní bonus. Inspirujte se těmito návody, je to snadné!

Bonusy podle sázkových kanceláří

Jak jste mohli vysledovat z tabulek a textu výše, každá sázková kancelář svým zákazníkům nabízí něco jiného. Některé sázkové kanceláře se zaměřují spíše na registrační a vstupní bonus, jiné potom cílí na pravidelné sázkaře.

Z ekonomického hlediska je pochopitelně vůbec nejlepší využívat všech bonusů sázkových kanceláří, tedy alespoň těch, které vám dávají smysl (a korespondují s vaším sázením). Pokud však chcete sázet pouze v jedné jediné sázkové kanceláři, potom by nabídka bonusů ve vašem rozhodnutí měla být jednou z nejdůležitějších věcí. Z tohoto důvodu jsme vám připravili také samostatné články o bonusech jednotlivých sázkových kanceláří společně s výpisem všech aktuálních bonusů. Shrnutí těchto článků pak najdete i v následujícím výpisu.

Tipsport bonus

Sázková kancelář Tipsport nabízí registrační bonus v hodnotě 300 Kč a dále vstupní bonus až do výšky 50 000 Kč. Tipsport bonus dále zahrnuje také něco pro stávající hráče – jedná se o pravidelné sázkařské ligy a soutěže stejně jako o věrnostní program. Obecně velmi zajímavá je tzv. „Tipsport největší komunita sázkařů“, v jejímž rámci si můžete přijít na peníze navíc za tvorbu Blogů nebo Analýz.

Chance bonus

U sázkové kanceláře Chance si přijdete na 200 Kč za dokončení registrace a na vstupní bonus v hodnotě až 2000 Kč. U Chance dále platí stejné podmínky a výhody jako u Tisportu.

Sazkabet bonus

Sazkabet bonus sestává z registračního bonusu v hodnotě 500 Kč a ze vstupního bonusu v hodnotě až 5000 Kč. U Sazkabet si můžete dále přijít na různé reload bonusy, soutěže a výhody.

Fortuna bonus

Fortuna nabízí hned několik různých bonusů. Nabídka Fortuny se přitom neustále mění, například i v závislosti na probíhajících sportovních akcích. Proto vám doporučujeme, abyste si přesné podmínky aktuálně nabízených bonusů přečetli těsně před registrací. Kromě registračního a vstupního bonusu pak Fortuna nabízí také občasné soutěže o hodnotné ceny, sázky zdarma atd.

Synottip bonus

Synottip je jednou z mála sázkových kanceláří, která kromě registračního (500 Kč) a vstupního (až 10 000 Kč) bonusu nabízí také průběžné sázky zdarma. Časté jsou také vkladové bonusy a souběžně s tím je k dispozici také věrnostní program.

Betano bonus

Sázková kancelář Betano nabízí 50 FS za registraci a až 3000 Kč k vašemu prvnímu vkladu. Betano bonusy jsou ovšem mnohem rafinovanější. V této sázkové kanceláři si můžete přijít na sázky zdarma v rámci plnění tzv. „Misí“ a nebo na FS a sázky zdarma po zatočení na Kole štěstí.