Betano je sázková kancelář, která je na poměry českého trhu hodně netradiční. Betano nabízí zajímavé možnosti sázení, některé další poměrně běžné možnosti ji ovšem citelně chybí. Do malého rybníčka českých sázkových kanceláří však Betano přináší svěží vítr, který vám rozproudí adrenalin v krvi.

Betano stojí na pomezí inovací a tradičního zobrazení. Nabízí sice kurzy v (českém) decimálním formátu, ale zobrazování kurzů je spíše po způsobu asijských sázkovek. Na tento způsob prezentování nabídky je proto třeba si zvyknout.

V Betanu můžete objevit sázkové možnosti, které jsou v českém prostředí naprostou raritou. Jedná se například o sázku na třígólový náskok v hokeji nebo dvougólový náskok ve fotbalu, kde berete sázku okamžitě poté, co tým tohoto gólového rozdílu dosáhne. Bez ohledu na konečný výsledek zápasu.

Protože Betano vypisuje některé kurzy s obrovským předstihem a protože často míří i do velmi malých sportovních odvětví a lig, dají se v jeho nabídce najít velmi výhodné kurzy. Betano je proto ráj pro ziskové sázkaře, ale i začátečníky, kteří by se chtěli naučit sázet se ziskem.

Betano není obyčejná sázková kancelář a to je její hlavní předností. Jestliže jste už znudění klasickými českými sázkovkami a hledáte něco nového a neokoukaného, Betano vás jistě pohltí.

Online sázková kancelář SazkaBet patří do portfolia společnosti Sazka, největšího a nejznámějšího poskytovatele hazardních her v České republice. Sazka má bohaté zkušenosti na poli sázení a proto ji můžeme zařadit mezi TOP sázkové kanceláře.

Charakteristickým prvkem SazkaBet je jedinečná nabídka sázkových příležitostí. I když celkový počet sportů a lig není zase tak velký, Sazka tento nedostatek kompenzuje některými unikátními sázkovými příležitostmi.

Sázení v SazkaBet je velmi intuitivní a jednoduchý, práce s tiketem je celkem hravá. Kromě přehledného lobby na SazkaBet nalezneš Sazka TV, tedy sportovní streamy zdarma. Ačkoliv nabídka streamů není tak rozsáhlá jako u konkurenčních sázkovek, stále je na co se dívat.

SazkaBet je příjemná česká sázkovka, která má k dispozici jedinečný design. V SazkaBet si můžete vsadit i přes mobilní aplikaci, což je příjemné. SazkaBet máme rádi, sami v ní sázíme. A také proto vám ji doporučujeme.

Seznamte se s Tipsportem, jednou z největších sázkových kanceláří na českém trhu. Tipsport si své výsostné postavení mezi českými sázkovými kancelářemi vydobyl usilovnou prací a nabídkou služeb, které nikde jinde nenajdete. Každá sázka v Tipsportu je nevšedním zážitkem.

U Tipsportu je všechno na správném místě, všechno připravené k vaší zábavě. Začíná to obrovskou nabídkou sportů, lig a kurzů, na které můžete sázet. Pokračuje to některými pokročilými funkcemi jako je Předčasné vyplacení tiketu nebo vysíláním sportovních streamů a končí to u Největší komunity sázkařů.

Sportovní streamy najdete v Tipsport TV. Všechny živé zápasy v Tipsportu jsou k dispozici všem aktivním sázkařům. Jedinou podmínkou pro spuštění jakéhokoliv z několika tisíc streamů je uzavřít sázky v Tipsportu alespoň za 30 Kč za posledních 30 dní. Sportovní streamy v Tipsport TV lze sledovat z mobilního zařízení stejně jako na klasické televizi. Některé streamy jsou vysílány exkluzivně a to v HD rozlišení.

Pakliže nevíte, na co byste měli vsadit, je pro vás připravena Největší komunita sázkařů. Díky ní máte vždycky při ruce tipy na sázení zdarma a to i od ziskových sázkařů. V nabídce Tipsportu se nacházejí i Tipsport Analýzy, které rozebírají zápasy do nejmenšího detailu. A k ruce jsou také Tipsport Blogy, kde se dozvíte hodně zajímavé informace.

Tipsport je pravým domovem pro všechny nadšené sázkaře. Jeho komunita nemá konkurenci nejen v České republice, ale i ve světě. Pokud chcete být v neustálém kontaktu se stejně smýšlejícími lidmi a zajímavými informacemi ze světa sázení, Tipsport je pro vás to pravé.

Vítejte v sázkové kanceláři Chance. Jedná se o místo, kde se každý sportovní moment stává novou příležitostí pro výhru. Chance je třetí největší sázkovou kanceláří na českém trhu a zároveň sesterskou společností Tipsportu. Jako taková nabízí mnohaleté zkušenosti se sázením, přetavené ve spoustu zajímavých funkcí a možností. A samozřejmě také zázemí stabilní společnosti.

U Chance je zapálení pro sport cítit na každém kroku. Sázkovka nabízí pestrou paletu sázkových kurzů na desítky sportů a lig po celém světě. Bez ohledu na to, jaký sport máte rádi, v Chanci ho pravděpodobně najdete.

Abyste mohli vášeň pro sázení prožívat ještě intenzivněji, v Chanci máte připravenou Chance TV. Chance TV vám přináší sportovní streamy zdarma. V nabídce Chance TV najdete i exkluzivní živé přenosy z Tipsport Extraligy, Chance ligy nebo Oktagonu.

Sázková kancelář Chance nabízí i mnoho zajímavých funkcí, díky nimž můžete svoje sázení pozvednout na vyšší úroveň. K dispozici je předčasné vyplacení tiketu, uzavření sázkové příležitosti nebo mix tikety, které vám umožní dát si na jeden tiket prematch i live sázky.

Stejně jako mateřská sázkovka Tipsport nabízí Chance komunitu sázkařů. Tyto komunity jsou propojené v jednu velkou komunitu, takže i v Chanci můžete procházet tipy na sázení (Tikety), Analýzy nebo Blogy.

Chance je nejen sázková kancelář, ale také komunita, kde má každý z vás prostor pro výhru, sdílení a zlepšování svých sázkových zkušeností. Chance je prostor pro všechny, kteří hledají více než obyčejné sportovní sázení.

Sázková kancelář Fortuna patří mezi nejstarší sázkovky v České republice. Fortuna je vysoce spolehlivá a najdete v ní také online casino a číselné loterie.

Fortuna svým zákazníkům přináší možnost sázení na spoustu různých lig a sportů. Vedle populárních sportů v její nabídce najdete sázky na méně běžné disciplíny jako je futsal, plážový fotbal či plochou dráhu. A nechybí ani široká škála e-sportů. Zajímavostí jsou také sázky na události z politiky, ekonomiky nebo společenského života.

Pro fanoušky českého fotbalu má Fortuna v nabídce živé přenosy z Fortuna:Ligy a Fortuna Národní Ligy, které jsou doplňovány streamy z dalších sportů a lig. Tyto streamy jsou dostupné zdarma každému sázkaři, který si u Fortuny v posledních 7 dnech vsadil za alespoň 10 Kč.

Nováčci ve Fortuně sázkové kanceláři najdou Školu sázení a všichni sázkaři mohou využívat výhodné kurzy pro ako sázky a další zvýhodnění, která jsou poskytována nárazově.

Velkou výhodou u Fortuny jsou rychlé výběry. Žádosti o výběry podané do 13:00 hodin jsou obvykle na účtu ještě ten samý den. A k výběru lze navíc využít kamenné pobočky Fortuny, kde peníze ze svého herního konta můžete vybírat prakticky non-stop.

Fortuna je jednou z nejlepších sázkových kanceláří pro příležitostné sázkaře a fanoušky. Svými službami předčí většinu dalších českých sázkovek.

Synottip sázková kancelář je na českém trhu známá od roku 1997, kdy obdržela licenci k provozování kurzových sázek a později také online casina. Synottip má zázemí stabilní společnosti a vlastní českou licenci pro provozování hazardní her na území České republiky a proto je sázením u ní zcela bezpečné.

Sázková kancelář Synottip nabízí standardní prostředí s možností snadného a intuitivního výběru/sestavování sázek. Zkušení sázkaři zde nalezou známé lobby, díky němuž se budou cítit jako doma.

Vedle sázení na sport Synottip nabízí také služby online casina a online pokeru. Jedná se o jedinou sázkovou kancelář na českém trhu, která má takovou nabídku.

Synottip je sázková kancelář s mnohaletými zkušenostmi a zázemím stabilní společnosti, proto je sázení v ní maximálně bezpečné.