Recenze sázkovky

Tipsport

9.5 / 10
Doporučené
Oblíbené u sázkařů
Nízký minimální vklad
Registrační bonus / No deposit bonus
Rychlé výběry
Live streamy
Mobilní aplikace
Věrnostní program
S casinem
S loterií
TOP vkladový bonus
300,- zdarma za ověření
Platební metody
MastercardPaySafeCardPayPalSkrillVISABankovní převodPobočka
Dostupné sporty
populární sporty
letní sporty
zimní sporty
americké sporty
e-sporty
dostihy
speciální sázky
bojové sporty
motosporty

Seznamte se s Tipsportem, jednou z největších sázkových kanceláří na českém trhu. Tipsport si své výsostné postavení mezi českými sázkovými kancelářemi vydobyl usilovnou prací a nabídkou služeb, které nikde jinde nenajdete. Každá sázka v Tipsportu je nevšedním zážitkem.

U Tipsportu je všechno na správném místě, všechno připravené k vaší zábavě. Začíná to obrovskou nabídkou sportů, lig a kurzů, na které můžete sázet. Pokračuje to některými pokročilými funkcemi jako je Předčasné vyplacení tiketu nebo vysíláním sportovních streamů a končí to u Největší komunity sázkařů.

Sportovní streamy najdete v Tipsport TV. Všechny živé zápasy v Tipsportu jsou k dispozici všem aktivním sázkařům. Jedinou podmínkou pro spuštění jakéhokoliv z několika tisíc streamů je uzavřít sázky v Tipsportu alespoň za 30 Kč za posledních 30 dní. Sportovní streamy v Tipsport TV lze sledovat z mobilního zařízení stejně jako na klasické televizi. Některé streamy jsou vysílány exkluzivně a to v HD rozlišení.

Pakliže nevíte, na co byste měli vsadit, je pro vás připravena Největší komunita sázkařů. Díky ní máte vždycky při ruce tipy na sázení zdarma a to i od ziskových sázkařů. V nabídce Tipsportu se nacházejí i Tipsport Analýzy, které rozebírají zápasy do nejmenšího detailu. A k ruce jsou také Tipsport Blogy, kde se dozvíte hodně zajímavé informace.

Tipsport je pravým domovem pro všechny nadšené sázkaře. Jeho komunita nemá konkurenci nejen v České republice, ale i ve světě. Pokud chcete být v neustálém kontaktu se stejně smýšlejícími lidmi a zajímavými informacemi ze světa sázení, Tipsport je pro vás to pravé.

Jít do sázkovky

Podobné sázkovky

Všechny sázkovky