Platnost vypršela: Tip na basketbal | Orlando Magic vs Sacramento Kings

Orlando Magic vs Sacramento Kings je na první pohled celkem jasný zápas. Orlando Magic vy ho mělo vyhrát.

Orlando Magic má bilanci 8-10 a úspěšnost 44,4%. Orlando Magic najdeme na 8. místě Východní konference. Orlando v posledních 5 zápasech zapsalo 2 výhry.

Sacramento Kings má bilanci 6-10 a úspěšnost 37,5%. Sacramento Kings najdeme na 13. místě Západní konference. Sacramento vyhrálo 1 z posledních 5 zápasů.

Orlando má na listině zraněných hráčů A. Aminu, M. Carter-Williamse, M. Futze, J. Isaaca a C. Okekeho. Sacramento potom D. Jeffriese a dost možná také J. Ramseyho a H. Whitesida.

Další statistiky najdete na stránkách Livesport.

Orlando Magic vs Sacramento Kings – na co vsadit?

Sacramento Kings prohráli poslední 4 venkovní zápasy v řadě a v poslední době jsou ve všech statistikách o trošku horší, než jejich aktuální soupeř. Orlando bude hrát doma, kde má letos bilanci 4-4 a tento zápas by mělo vyhrát. Sázka na výhru Orlanda do rozhodnutí se nejvíce vyplatí na Tipsportu (kurz 1,86), ale sázet můžete i za nižší kurz v ostatních sázkovkách.

orlando-magic-vs-sacramento-kings-tiket

Ještě nemáš dost? Čti i další preview nebo tipy na sázení!

Adam

Jsem nadšeným sportovním fanouškem, který se nesmírně rád vrtá v kurzech a hledá možnost výdělku. Specializuji se na sázení na NBA a NHL, kde si vypočítávám své vlastní kurzy, ale věnuji se také oddsparsingu (sledování pohybu kurzů). Verifikaci mých tipů najdete na https://valueonly.blogabet.com/ .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *