Platnost vypršela: Tip na basketbal | Philadelphia vs Washington (7.1.)

Philadelphia vs Washington je zápas, který má jasně daného favorita a já vám na něj doporučuji vsadit. Rozdíl v síle těchto týmů je dokonce natolik velký, že se nebojím ani handicapu -5,5 bodu.

Philadelphia 76ers má bilanci 6/1 a úspěšnost 85,7% za což jí náleží průběžné první místo Východní konference. Philadelphia vyhrála 4 zápasy v řadě, když si postupně poradila s Torontem, Orlandem a Charlotte.

Washington Wizards má bilanci 2/5 a úspěšnost 28,6% za což mu náleží dvanácté místo Východní konference. Washington Wizards teď vyhráli dva zápasy v řadě, ale já osobně jsem ohledně těchto výher docela skeptický a určitě bych netvrdil, že Washington teď bude už jenom vyhrávat. Minnesotě chyběl nejlepší hráč sestavy KAL, Brooklyn pak předvedl celkově hodně podprůměrný výkon.

Washington má stále spoustu problémů, například Westbrook má nízkou efektivitu v útoku, Bryantovi to zase drhne v obraně, jediný kdo hraje dobře na obou stranách hřiště je Beal. S Philadelphií se Washington může rovnat maximálně v útoku, ale v obraně a v odskocích je Phily maximálně válcuje.

Další statistiky najdete na stránkách Livesport nebo na oficiálních stránkách NBA.

Philadelphia vs Washington – na co vsadit?

Washington sice vyhrál dva zápasy v řadě, ale na výhrách neměl zase tak velkou zásluhu. Stále se jedná o poměrně špatný tým, hlavně potom v obraně, kde se Philadelphii nestaví ani po kotníky. Vzhledem k tomu doporučuji vsadit na výhru domácích v handicapu -5,5. Pěkný kurz mají například u Tipsportu (1,80).

Můj tip: Philadelphia AH-5,5

philadelphia-vs-washington-tiket

Ještě nemáš dost? Čti i další tipy na sázení!

Adam

Jsem nadšeným sportovním fanouškem, který se nesmírně rád vrtá v kurzech a hledá možnost výdělku. Specializuji se na sázení na NBA a NHL, kde si vypočítávám své vlastní kurzy, ale věnuji se také oddsparsingu (sledování pohybu kurzů). Verifikaci mých tipů najdete na https://valueonly.blogabet.com/ .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.