Platnost vypršela: Tip na basketbal | Portland vs San Antonio (18.1.)

Portlandu bude chybět McCollum, který patří mezi TOP 10% v efektivitě (126 bodů / 100 poss), a který v průměru dosahuje o 5 bodů na zápas více, než minulý rok (44% vs 37% třibodových pokusů). Dále je ze hry Nurkic. Tito dva hráči mají největší počet asistencí z celého týmu, jedná se o klíčové hráče celé rotace.

Spurs se v posledních zápasech zlepšují jak v ofensivě, tak v defensivě. V posledních dvou týdnech se jedná o 18. nejlépe útočící tým a o 6. nejlépe bránící tým celé soutěže.

Spurs přitom měli 7. nejhorší rozpis (tj. nejobtížnější soupeře), zatímco Portland čelil až 25. nejlepšímu rozpisu. Spurs v posledních dvou týdnech porazili týmy jako Lakers, Clippers, Houston a OKC.

Když porovnáme statistiky těchto týmů, Spurs jsou prakticky ve všech ohledech alespoň o 10% lepší, snad kromě 3bodových pokusů. Nicméně Portland v tomto zápase bude bez nejlepšího 3bodového hráče, takže ani tato statistika pro domácí nemluví.

Statistiky najdete na stránkách Livesport nebo na oficiálních stránkách NBA.

Portland vs San Antonio – na co vsadit?

Spurs budou kompletní. Ve venkovních zápasech mají bilanci 5-2 a nyní budou hrát proti soupeři, který bude postrádat 2 ze 3 nejlepších hráčů. Pro mě je volba jasná.

Můj tip: Výhra hostů do rozhodnutí

portland-vs-san-antonio-tiket

Ještě nemáš dost? Čti i další preview nebo tipy na sázení!

Adam

Jsem nadšeným sportovním fanouškem, který se nesmírně rád vrtá v kurzech a hledá možnost výdělku. Specializuji se na sázení na NBA a NHL, kde si vypočítávám své vlastní kurzy, ale věnuji se také oddsparsingu (sledování pohybu kurzů). Verifikaci mých tipů najdete na https://valueonly.blogabet.com/ .

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *