Tip na fotbal: Galatasaray vs Kayserispor (23.11.)

Galatasaray vs Kayserispor nám podle statistik nepřinese moc velkou gólovou podívanou. V tomto článku vám prozradíme, proč tomu tak je, a dále vám poradíme, jak máte sázet.

Nejvyšší turecká fotbalová soutěž je sice v průměrném počtu gólů lehce nadstandardní, nicméně letos hodně zaostává za očekávání. Alespoň co se týče Galatasaray.

Galatasaray je tým, který se obvykle pyšní nadstandardní ofensivou, nicméně v nové sezóně v průměru střílí jen lehce nad jednu branku na zápas. Galatasaray má kromě toho velice propracovanou obranu, kde nedosahuje ani 1 obdrženého gólu na utkání. Celkem má Galatasaray průměr 2,1 gólu na zápas a 4 under 2,5 góly v 8 hraných zápasech.

Kayserispor se vyznačuje naprosto tragickým útokem, když v průměru dá cca 0,5 gólu na zápas. Kromě toho má stále celkem slušnou obranu, kde dosahuje něco přes 1 obdržený gól na utkání. Kayserispor má průměr 2 góly na zápas a celkem 5 under 2,5 gólu ze 7 hraných zápasů.

Další statistiky můžete získat na portálu výsledkového zpravodajství Livesport.

Galatasaray vs Kayserispor – na co sázet?

Jak už jsme předeslali, v tomto zápase je moudré vsadit na méně než 2,5 gólu. Vzhledem ke statistikám by se o všechny góly měl postarat domácí Galatasaray, ovšem pokud se mu povede vstřelit dvě branky, bude to hodně.

Galatasaray-vs-Kayserispor-tiket

Ještě nemáš dost? Pokračuj na další tipy na sázení.

Betting-girl

Sportovní sázkař / investor__ Verifikace mých tipů: __ https://sportbreak.cz/cs/servis/betting-girl __ https://betting-girl.blogabet.com/

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.