MMA online | živé přenosy z UFC a Oktagonu zdarma

MMA je jedním z nejvíce expandujících sportů současnosti. MMA podněcuje živou diskuzi, lidé se o něm baví v práci či dokonce ve frontě na rohlíky. Není proto divu, že stále více lidí touží sledovat MMA zápasy naživo. V tomto článku vám dáme vyčerpávající informace o tom, kde můžete sledovat MMA online, zdarma a v HD kvalitě.

Pokud byste se rádi podívali na Fotbal nebo na závody Formule 1, doporučujeme vám přečíst samostatný článek.

Jaké jsou možnosti?

Fanoušci MMA na svůj oblíbený sport zakopávají prakticky všude. K dispozici jsou placené MMA live streamy, které vám zaručí přenos té nejvyšší kvality, ale také MMA přímé přenosy zcela zdarma, bez nutnosti platby. Kvalita těchto přenosů potom osciluje od těch naprosto špatných, přes obstojné až po perfektní. V tomto článku si probereme postupně všechny možnosti zápasů MMA online.

MMA online – placené streamy

O placené živé přenosy obvykle poskytují samotné MMA organizace jako je Oktagon nebo UFC. Tyto přenosy lze zakoupit přímo na stránkách zmiňovaných organizací a to v podobě jednorázového předplatného, měsíčního předplatného nebo ročního předplatného. Tento způsob předplatného je znám pod zkratkou PPV (pay-per-view).

UFC online

Jednorázové předplatné UFC (v záložce “watch”), tedy předplatné na jeden event stojí 30,49 eur, tj. něco přes 800 korun. Měsíční předplatné UFC stojí 9,99 €, tj. něco přes 250 korun. Roční předplatné je potom vyčísleno na 85,99 €, tj. něco přes 2200 korun.

Oktagon online

Oktagon nabízí pouze možnost zakoupit balíček zápasů z jedné celé události a to na stránkách Oktagon TV. Cena balíčku je až na malé výjimky stanovena na 9,99 €, tj. něco přes 250 korun.

Tip: Přečtěte si, jak sázet na MMA a začněte tvořit své vlastní MMA analýzy!

Další soutěže

Svou verzi předplatného přináší také ruská organizace ACA. Shlédnout jeden event této organizace vás vyjde na 399 rublů, to je asi 115 korun. Další možností sledování MMA online jsou placené přenosy evropské organizace KSW. U této organizace je cena za event pochopitelně o něco vyšší, vyjde vás na 10 eur, což je něco přes 260 korun.

MMA live streamy v nabídce sázkových kanceláří

MMA se díky nezměrné popularitě rychlé vkrádá také do nabídky sázkových kanceláří, které kromě kurzů na zápasy stále častěji poskytují také MMA live streamy. Bohužel, v případě českých sázkových kanceláří to stále není žádná hitparáda. Když se MMA live streamy vkradou do nabídky českých sázkových kanceláří, je to bohužel stále ještě svátek.

MMA live streamy nejčastěji přinášejí sázkové kanceláře Tipsport a Chance (pokud jste to ještě nezaregistrovali, jedná se o tu samou kancelář, jenom v jiných barvách – tzn. stejná nabídka kurzů i live streamů). Další sázkovky jako Fortuna nebo SynotTip jsou na tom potom ještě mnohem hůře.

MMA live streamy v nabídce sázkových kanceláří mají dvě nevýhody. V první řadě je to omezená kvalita. Live streamy musí mít kvůli autorským právům jenom omezenou velikost, přičemž maximální rozlišení činí 594 x 334 pixelů (až na malé výjimky jako je česká Extraliga, která u Tipsportu „frčí“ v HD kvalitě). Takže pokud zápas nesledujete v telefonu, tak si ho zrovna moc neužijete.

Abyste MMA live streamy mohli sledovat v nabídce sázkových kanceláří, musíte dokončit registraci. Dále je potřeba, abyste si u sázkovky vsadili minimálně za 30 korun, alespoň jednou měsíčně. Dobrá zpráva je, že sázky se během měsíce sčítají, ale stejně to pro někoho z vás může být nepříjemné. Na druhou stranu, streamy v nabídce českých sázkových kanceláří jsou maximálně spolehlivé. Ještě jsme se nesetkali s tím, že by zlobily, přeskakovaly, nebo třeba vůbec nešly, což se u streamů zdarma bohužel občas stává (nikoliv často, ale může se to stát). A tím se pomalu dostáváme k úplně poslední možnosti sledování MMA.

MMA online zdarma

MMA přenosy jsou velice luxusní prodejní artikl a tak si je organizace střeží jako oko v hlavě. Přesto se na internetu stále nabízí spousta možností, jak sledovat MMA online zdarma. Tato možnost sice není úplně legální, alespoň co se týče samotných provozovatelů webů, ovšem mlčet o ní prostě nelze. Je to jako bychom dělali, že neexistují servery na stahování filmů zdarma atd.

Livetv393

Spoustu zajímavých MMA přenosů ve velmi dobré kvalitě najdete také na nově vznikajících stránkách Livetv393.me. Najdete tam online přenosy z Oktagonu a dalších méně známých MMA organizací jako je Profesional Fighters League (PFL), Absolute Championship Akhmat (ACA), Rizing Fighting Federation, M-1 Global, KSW, Bellator nebo One Championship. Nabídka je opravdu široká a platí, že co nenajdete na těchto stránkách nejspíše nenajdete nikde nikde jinde.

Crackstreams

V poslední době je na vzestupu také stránka Crackstreams.com. Tato stránka přináší MMA online zdarma v o něco nižší kvalitě, než předešlý web, zase vás však nezatěžuje obtěžující reklamou a navíc nabízí soutěže, které nikde jinde nenajdete – například KSW.

Vipleague – stránka v současné chvíli streamy nenabízí

Pravděpodobně nejpopulárnější stránkou pro sledování MMA online zdarma je Vipleague.lc. Na těchto stránkách najdete hromadu live streamů zdarma. Stránka pokrývá prakticky všechny TOP MMA zápasy, především ze soutěže UFC, ale v některých případech na ní najdete i zápasy z méně zvučných soutěží. To se ovšem nestává tak často. Oktagon MMA online zdarma byl dříve na stránkách také párkrát k vidění, bohužel v současné době na ní Oktagon nejde.

Streamy z této stránky potěší vysokou kvalitou. Opravdu jen zřídka se vám stane, že by zápasy byly v menším rozlišení. V drtivé většině případů streamy běží v HD kvalitě.

Kromě menší nabídky zápasů je velkou nepříjemností obrovské množství reklam, kterými se při své pouti za MMA online zdarma na těchto stránkách musíte prokousat. Než se vám vybraný stream spustí, obvykle to znamená odkliknout tak 4× až 5× reklamní okénko na okně pro stream, což je fakt nepříjemné. Na druhou stranu, jakmile se vám stream rozjede, máte vyhráno. Jenom občas se stává, že stream vypadne a vy ho musíte „nahazovat“ znovu.

Jak jsme vás informovali už v našem článku Fotbal živě, vzhledem k obrovskému počtu vyskakovacích reklam byste si na svůj výlet do šedé zóny sportovních streamů zdarma měli vzít záložní počítač.

MMA online – závěr

Dali jsme vám naprosto vyčerpávající informace o tom, kde sledovat MMA online a jak sledovat MMA online. A to včetně stránek, které tuto možnost nabízejí. Je pouze na vás a na vašem rozhodnutí, jakou možnost a proč si vyberete. My vám přejeme jenom ty nejlepší MMA zážitky!

Chcete získat informace o jednotlivých MMA zápasech? Čtěte naše preview!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *