Sázkové kanceláře

Sháníte novou sázkovou kancelář a chtěli byste vědět, jaké máte možnosti? Je vám jasné, že výběrem správné sázkové kanceláře můžete ušetřit spoustu nervů a také svých drahocenných peněz? Potom vaše oči zabloudily na ty správné řádky. Na tomto místě vám představujeme všechny sázkové kanceláře, které jsou k dispozici na území České republiky, a zároveň vám poradíme, jak si mezi nimi vybrat.

Nejlepší sázkové kanceláře v ČR

V České republice mohou své služby legálně nabízet pouze sázkové kanceláře, které vlastní platbou licenci od Ministerstva financí. To nám sázkařům zajišťuje solidní jednání a jistý standard nabízených služeb. I mezi licencovanými sázkovými kancelářemi se však vyskytují značné rozdíly v kvalitě a rozsahu nabízených služeb. V následující tabulce vám přinášíme seznam těch nejlepších sázkových kanceláří na našem trhu.

tipsportmale-1 150 Kč na ruku Až 50 000 Kč ke vkladu Získat!
chancemale 200 Kč na ruku Až 2000 Kč ke vkladu Získat!

Srovnání sázkových kanceláří

Výše jsme vám představili seznam nejlepších sázkových kanceláří seřazený od nejlepší po tu nejhorší. Na tomto místě vás čeká upřesnění, proč jsme sázkové kanceláře v seznamu zařadili právě tímto způsobem. Přehled všech bonusů včetně velkého srovnání najdete na tomto místě.

Co je to sázková kancelář?

Sázková kancelář zprostředkovává hazardní hry, konkrétně sportovní sázení. Sázková kancelář (respektive její zaměstnanci, jako například bookmakeři) vypisují kurzy na vybrané sportovní události, přijímají sázky a v případě potřeby vyplácejí výhry při daném výplatním poměru.

Jak vybrat správnou sázkovou kancelář?

Vybrat si k sázení vhodnou sázkovou kancelář je stejně důležité, jako vybrat si z kurzové nabídky ten správný sázkový tip. Pakliže si sázkovou kancelář vyberete správně, nemusíte se starat o zbytečnosti, ale můžete svou pozornost zaměřit jediným směrem – k výběru výherního tipu. Kromě toho si pak užíváte rozmanité výhody a bonusy, které ještě zvyšují vaši úspěšnost sázení a významně se podílejí na pozitivním výsledku.

Při výběru sázkové kanceláře je třeba vzít v potaz hned několik klíčových bodů. Přitom platí, že pro každého sázkaře může být důležité něco trošku jiného. Zatímco rekreační sázkaři hledají především zajímavé bonusy, pokročilým sázkařům půjde spíše o kurzovou nabídku a limity pro sázku.

Základních parametrů pro správný výběr sázkové kanceláře je hned několik. Na následujících řádcích vás seznámíme se všemi klíčovými body, které byste při výběru správné sázkovky měli zohlednit.

Důvěryhodnost

Abyste se při sázení dokázali skvěle bavit, musíte si být pochopitelně jistí její důvěryhodností. V České republice je v tomto směru situace velice snadná. Své služby na našem území mohou poskytovat pouze licencované sázkovky. Pakliže budete sázet u licencované sázkovky, máte jistotu, že vaše peníze a citlivé údaje jsou vždycky v bezpečí. Pokud se ovšem chystáte do vod neprobádaných, vždycky si nejprve přečtěte uživatelské recenze a celkově se soustřeďte na sázkové kanceláře pouze s tou nejlepší pověstí.

Bonusy a akce

Prostřednictvím nabízených bonusů se sázkové kanceláře snaží prosadit v obrovské konkurenci a přilákat k sobě nové zákazníky. Nebojte se tohoto využít! V sázkových kancelářích jsou nabízeny desítky různých bonusů, ať se jedná o bonusy k prvnímu vkladu, reload bonusy, bonusy za registraci (peníze zdarma, free spiny) atd. Každý bonus znamená peníze ve vaší kapse navíc!

Platební metody

Platební metody jsou pro výběr správné sázkové kanceláře vždycky důležité. Zaprvé, dostatečné množství platebních metod je obvykle známkou věrohodné sázkové kanceláře. Zadruhé, dostatečné množství platebních metod, respektive platební metody odpovídající vašim požadavkům vám usnadní práci a často také urychlí čas při vkladu a výběru.

Abyste se v tomto směru vyhnuli jakýmkoliv problémům, doporučujeme vám, abyste při registraci do online sázkové kanceláře vyplnili správné údaje jako je jméno nebo adresa trvalého bydliště. Dále je velmi důležité, abyste při vkladu a výběru peněz využívali vždy platební metodu vedenou na vaše jméno.

Výběr sportů / kurzů

Čím okrajovější sport sledujete, a na čím okrajovější kurzy sázíte, tím větší váhu dostává tento bod. Pakliže sázíte na fotbal a vystačíte si se sázením na výhru jednotlivých týmů nebo na počet gólů, potom si nejspíš vystačíte s jakoukoliv sázkovou kanceláří. Pakliže se však věnujete sázení na e-sporty, australský fotbal nebo na společenské sázky, případně se vám nejlépe sází na méně tradiční trhy jako je sázení na počet karet nebo rohových kopů ve fotbale, případně na poměr držení míče, potom si mezi sázkovými kancelářemi musíte dobře vybírat. Tyto sázkové příležitosti totiž nejsou ani zdaleka samozřejmostí a stále existuje spousta sázkových kanceláří, které vám je nenabídnou.

Doprovodné služby / funkce

Sázení v současné chvíli už není pouze o tom, že si vyberete odpovídající kurz a vsadíte na něj. Sázení a především potom sázení v online podobě nabízí mnoho doprovodných služeb a funkcí, které vám tuto činnost mohou výrazně zpříjemnit. Jedná se například o live streamy, cashout, soutěže, uzavření příležitosti, storno tiketu a další a další možnosti. Čím více takových služeb a funkcí bude sázkovka mít, tím lépe pro vás. Samozřejmě za předpokladu, že tyto funkce alespoň jednou za čas využíváte.

Zákaznická podpora

Dostupnost zákaznické podpory, její ochota a schopnost řešit problémy a způsob, jakým ji můžeme kontaktovat, to vše by mělo být při volbě nové sázkové kanceláře dalším bodem. V případě licencovaných sázkových kanceláří tomuto bodu naštěstí nemusíme přikládat zase takovou důležitost. Tyto sázkovky obvykle disponují velice kvalitní zákaznickou podporou.

Výška kurzů

Výška kurzů je alfou a omegou ziskového sázení. Čím vyšší kurz je, tím vyšší bude váš výdělek, samozřejmě v dlouhodobém horizontu. Pokud to tedy se sázením myslíte vážně, vždycky byste měli sázet u sázkovek, kde je co nejnižší marže a kde tudíž dostanete ty nejvyšší kurzy na trhu.

Mobilní sázení – sázková aplikace

Pokud se chystáte sázet ze svého mobilu nebo tabletu, určitě byste se při rozhodování o správné sázkové kanceláři měli zaměřit také na to, zdali nabízí mobilní sázení, respektive sázkovou aplikaci a případně také o to, jak kvalitní tato aplikace je.

Mobilní sázková aplikace dokáže přinést mnohem lepší uživatelský zážitek, především potom přesnější a pohodlnější ovládání a rychlejší odezvu. Kromě toho pak snižuje objem stahovaných dat a šetří vaši baterii.

Proč mít registrovaných více sázkových kanceláří?

Pokud se na výběr správné sázkové kanceláře zeptáte jakéhokoliv zkušenějšího sázkaře, jistě vám řekne, že místo jedné (i když opravdu skvělé) sázkovky je vždycky lepší vlastnit účet u několika sázkových kanceláří najednou. A bude mít pravdu.

Čím více sázkových kanceláří budete mít zaregistrovaných, tím více bonusů budete moci čerpat. Kromě toho pak máte přístup k širší kurzové nabídce, ani nemluvě o faktu, že můžete porovnávat nabízené kurzy a vždycky vsadit za nejlepší cenu. To vám pomůže dosáhnout v sázení ještě větších výsledků. Nezapomeňte, v konečném důsledku se počítá každá setinka!